comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Akhisarspor ile Alanyaspor taraftarlarından örnek davranış

05 Kasım 2017, Pazar 12:50
Akhisarspor ile Alanyaspor taraftarlarından örnek davranış

Akhisarspor - Alanyaspor karşılaşması öncesi iki takımın taraftarları birlikte yemek yiyerek stada birlikte gitti.

FutbolArena - Süper Lig'de özlenen tablo. Akhisarspor - Aytemiz Alanyaspor takımları arasında oynanacak olan mücadele öncesinde iki takım taraftarları örnek bir davranışta bulundu. İki takımın taraftarları birlikte yemek yiyerek stada birlikte gitti.


Akhisarspor ve Alanyaspor taraftarlarından örnek davranış


Süper Lig'in 11. haftasında Manisa 19 Mayıs Stadyumu'nda bugün saat 14.00'de başlayacak olan Teleset Mobilya Akhisarspor ile Aytemiz Alanyaspor maçı öncesi iki takımın taraftar grubu Akhisar'da buluştu. Birlikte yemek yiyerek maçın oynanacağı stada giden her iki takımın taraftarları futbolda özlenen görüntülere imza attı.

Manisa'nın Akhisar ilçesi Kethüda Mahallesi 177 sokak üzerinde bulunan 1970 Akigo Taraftarlar Derneğinde Akigo taraftarlar grubu, Alanya'dan gelen 700 kişilik taraftar grubunu konuk ederek nohutlu pilav ile ayran ikramında bulundu. 1970 Akigo Taraftarlar Derneği Başkanı Cumhur Özkaynak, çok iyi bir dostluk kurduklarını, futbolun sadece sahada oynanmadığını anlatarak bu tür kardeşliklerin de pekiştiğini kamuoyuna duyurmak istediklerini ifade etti. Alanyaspor taraftarı grubu adına söz alan Fatih Aslan ise, daha önce Alanya taraftarı olarak Akigoları konuk ettiklerini yine aynı misafirperverliği Akhisarlıların göstermesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Bu tür dostlukların tüm takımlar arasında olması gerektiğine vurgu yapan Aslan, Akhisarspor taraftar grubuna misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.
Her iki taraftar grubu 45 kilometre uzaklıkta bulunan Manisa 19 Mayıs Stadyumuna da birlikte giderek futbolda özlenen görüntülere imza attı.

Süper Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)