comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Akhisarspor Başkanı Hüseyin Eryüksel: "Söke söke kupayı aldık"

10 Mayıs 2018, Perşembe 23:34
Akhisarspor Başkanı Hüseyin Eryüksel:

Akhisarspor Başkanı Hüseyin Eryüksel, Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'yi mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Akhisarspor, Ziraat Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe'yi 3-2 mağlup ederek tarihinde ilk kez kupayı kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Akhisarspor Başkanı Hüseyin Eryüksel maçın ardından önemli açıklamalarda bulundu. 


Akhisar Başkanı Hüseyin Eryüksel Fenerbahçe maçında ne dedi?


Akhisarspor Başkanı Hüseyin Eryüksel, Fenerbahçe maçının ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Hak ettiğimizi aldık, şaibesiz geldik buraya kadar ve bileğimizin hakkıyla aldık. İnşallah Avrupa'da da başarılı oluruz. Yüreğiyle oynayan kazanıyor. Allah'a şükrediyoruz. Söke söke kupayı aldık. Dedikodulara da herhalde cevap vermişizdir."
 

Hüseyin Eryüksel kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?


1960 yılında Akhisar ‘da doğdu. İlkokulunu Misak-ı Milli İlköğretim Okulu'nda liseyi Akhisar Lisesi'nde tamamladı. 1983 yılında Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra serbest mühendislik bürosu açarak meslek hayatına başladı. Meslek hayatının ilk yıllarında İzmir, Dikili, ve Menemen olmak üzere çeşitli inşaat projeleri ve taahhüt alanında hizmet verdi. 1990 yılından günümüze Akhisar'da proje ve kat karşılığı müteahhitliğe devam etmektedir. Aynı zamanda Akhisar Belediyesi'nde meclis üyeliği (2004), OSBÜK (Organize Sanayi Bölgesi Üst Kurulu) üyeliği (2004), Akhisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeliği (2004) ve Akhisar Spor Kulüp Başkanlığı yapmaktadır.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!