comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Akhisar Belediyespor, Ertuğrul Sağlam ile anlaştı mı?

22 Mart 2017, Çarşamba 14:39
Akhisar Belediyespor, Ertuğrul Sağlam ile anlaştı mı?

Süper Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor'un başkanı Hüseyin Eryüksel, Ertuğrul Sağlam ile anlaştıkları yönünde haberlerle ilgili FutbolArena'ya konuştu.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de istediği sonuçları alamadığı için teknik direktör Tolunay Kafkas ile yollarını ayıran Akhisar Belediyespor'da yeni hocanın kim olacağı merak ediliyor.

Ege ekibinin, uzun süredir çalışmayan Ertuğrul Sağlam ile anlaştığı iddia edildi. FutbolArena'nın ulaştığı Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, iddialar hakkında kısa ve net konuştu.
"BAŞKAN OLARAK BENİM HABERİM YOK"

Tolunay Kafkas'ın ardından Ertuğrul Sağlam ile anlaştıkları yönünde çıkan haberleri yalanlayan Hüseyin Eryüksel, "Başkan olarak benim bu gelişmeden haberim yok." dedi. 
 

Ertuğrul Sağlam kimdir, çalıştırdığı takımlar?


47 yaşındaki Ertuğrul Sağlam teknik direktörlük kariyerine 2002 yılında Samsunpsor'da başladı. Ardından Kayserispor, Beşiktaş, Bursaspor ve Eskişehirspor'u çalıştıran genç teknik adam, son olarak 2015 yılında ikinci kez Bursaspor'un başına geçmiş ve 14 maçlık kısa süren macerası sonrası istifa etmişti.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"