comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Akhisar Belediyespor 1 haftada yaklaşık 2 bin kombine satışı yaptı

16 Ağustos 2017, Çarşamba 14:47
Akhisar Belediyespor 1 haftada yaklaşık 2 bin kombine satışı yaptı

Akhisar Belediyespor, Süper Lig'de 7. haftada evinde yapacağı maçı Spor Toto Akhisar Belediye Stadyumu'nda oynamayı planlıyor. 

FutbolArena - Akhisar Belediyespor, Okan Buruk yönetiminde geçtiğimiz sezon sonlarına doğru yakaladığı çıkışı, Süper Lig'in ilk hafta karşılaşması olan Sivasspor maçında da sürdürdü.

Süper Lig'de mücadele veren Akhisar Belediyespor 6. sezonunda da maçlarına Manisa 19 Mayıs Stadyumu'nda başlarken 7. haftada evinde yapacağı maçı Spor Toto Akhisar Belediye Stadyumu'nda oynamayı planlıyor. 


Akhisar Belediyespor kaç bin kombine sattı?


Akhisar Belediyespor 12 bin kişilik yeni stadının Maraton ve kale arkası kombine satışlarına 7 Ağustos günü başladı. 1. Kategoride alınan kombineler 170 TL'den maraton tribününde yer alırken 2. kategoride 120 TL'den kale arkasında yer alınabilecek. Bugüne kadar 1. kategori maraton tribünü A grubundan bin 195, B grubundan 481 olmak üzere toplam 4 bin koltuktan bin 676'sı satılırken kale arkasını temsil eden 2. kategoriden ise 2 bin koltuktan toplam 247'sinin satıldığı bildirildi. VIP tribün kısmında ise oturma planının henüz belli olmadığı için satışa çıkmadığı bildirildi.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)