comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Akhisar Başkanı Hüseyin Eryüksel kimdir, kaç yaşında, ne iş yapar?

10 Mayıs 2018, Perşembe 23:15
Akhisar Başkanı Hüseyin Eryüksel kimdir, kaç yaşında, ne iş yapar?

Akhisar Başkanı Hüseyin Eryüksel kimdir, kaç yaşında? Hüseyin Eryüksel ne iş yapıyor? Hüseyin Eryüksel ne zaman Akhisar Başkanı oldu? Türkiye Kupası'nı kazanan Akhisar'ın Başkanı Hüseyin Eryüksel hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde.

Hüseyin Eryüksel kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Akhisar Başkanı Hüseyin Eryüksel hakkında merak edilenleri derledik. Ziraat Türkiye Kupası'nda mutlu sona ulaşan Akhisar'da başkan Hüseyin Eryüksel'in geçmişini sizler için bir araya getirdik. Hüseyin Eryüksel Türkiye Kupası maçı sonrası ne dedi?

Akhisar Başkanı Hüseyin Eryüksel, Fenerbahçe ile oynanan final maçının ardından, "Söke söke aldık kupayı. Dedikodulara da cevap vermişizdir herhalde." şeklinde konuştu.
 

Hüseyin Eryüksel kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?


1960 yılında Akhisar ‘da doğdu. İlkokulunu Misak-ı Milli İlköğretim Okulu'nda liseyi Akhisar Lisesi'nde tamamladı. 1983 yılında Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra serbest mühendislik bürosu açarak meslek hayatına başladı. Meslek hayatının ilk yıllarında İzmir, Dikili, ve Menemen olmak üzere çeşitli inşaat projeleri ve taahhüt alanında hizmet verdi. 1990 yılından günümüze Akhisar'da proje ve kat karşılığı müteahhitliğe devam etmektedir. Aynı zamanda Akhisar Belediyesi'nde meclis üyeliği (2004), OSBÜK (Organize Sanayi Bölgesi Üst Kurulu) üyeliği (2004), Akhisar Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeliği (2004) ve Akhisar Spor Kulüp Başkanlığı yapmaktadır.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!