comScore

Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor

Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel'den Rodellaga transferi açıklaması

24 Ocak 2017, Salı 21:53
Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel'den Rodellaga transferi açıklaması

Akhisar Belediyespor başkanı Hüseyin Eryüksel, Rodellaga transferinin ardından FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Akhisar Belediyespor'un başarılı kulüp başkanı Hüseyin Eryüksel, Rodallega transferinin resmiyet kazanmasının ardından FutbolArena muhabiri Cemil İbrahim Cansız'a açıklamalarda bulundu.
 

Akhisar Belediyespor forvet transfer edecek mi?


Amaçlarının Rodallega'yı kadrolarında tutmak olduğunu ancak oyuncunun Trabzonspor'u çok istediğini söyleyen Eryüksel, "Öncelikle Trabzonspor'u bu transferden dolayı tebrik ediyorum. Bana göre yapabilecekleri en önemli transferlerden birini gerçekleştirdiler ve Rodallega o camianın beklentilerini rahatlıkla karşılayabilecek kapasitede bir futbolcudur. Her iki taraf içinde umarım hayırlı bir transfer olur, oyuncumuza bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum" dedi.

FORVET PAZARTESİ GELİYOR
Akhisar Belediyespor kulüp Başkanı Hüseyin Eryüksel, Rodallega'nın yerini doldurmak için harekete geçtiklerini söyledi. Transfer çalışmalarının sürdüğünü belirten Eryüksel, "Rodallega transferinden sonra forvet hattımızda teknik direktörümüz Tolunay Kafkas'ın da raporu doğrultusunda bir eksiklik oluştu. Biz bu transfer için elbette alternatifler üzerinde çalışmalarımıza başlamıştık. Taraftarlarımız pazartesi gününe kadar yeni forvetlerine kavuşacaklar" diyerek transfer konusunda da müjdeyi verdi. 

Haber: Cemil İbrahim CANSIZ

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"