comScore

Aile kavgasına karışan Fredy Guarin, tutuklandı

02 Nisan 2021, Cuma 13:20
Aile kavgasına karışan Fredy Guarin, tutuklandı

2021 yılı başında ülkesinin takımlarından Millonarios'a transfer olan Kolombiyalı milli futbolcu Fredy Guarin, skandal bir olaya karıştı.

FutbolArena Dış Haberler - Millonarios'un bu yılın başındaki en önemli imzalarından birisi olup, kilo da verdikten sonra fiziksel anlamda takımı için hazır hale gelen Fredy Guarin, beklenen performansı şuana kadar sergileyememişti. Deneyimli orta saha bu kez saha dışında, kişisel sorunlarıyla gündeme geldi.

Medellin'deki bir aile kavgasında çekilen video da ortaya çıkan Fredy Guarin, kanlı kıyafetleriyle görüldü. Ev sakinlerinin çığlıkları arasında dışarı çıkartılan Guarin, direndiği polisler tarafından tutuklanarak karakola götürüldü.
ALKOLLÜ ŞEKİLDE EVİNE GİTTİ

Kolombiya basınındaki haberlere göre; Guarin alkollü bir şekilde anne-babasının evine gitmek için yola çıkmıştı. Eski eşi Andreina Fiallo ve çocuklarıyla bazı ailevi sorunları olduğu iddia edilen Guarin'in Millonarios'tan ayrılacağı da çıkan haberler arasında yer aldı.

Bu konuyla ilgili olarak Millonarios kulübü ve Guarin herhangi bir açıklamada bulunmazken, yaşananlarla ilgili resmi polis raporunun beklendiği söylendi.

Son dakika Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"