comScore

FutbolArena TV

Ahmet Nur Çebi'den Fikret Orman Yönetimine Sert Sözler

02 Kasım 2019, Cumartesi 00:54

Beşiktaş'ta yeni yönetim kurulu belirlendi. Başkan Ahmet Nur Çebi, Antalya'da açıklamalarda bulundu. 

"TARAFTARLARIMIZIN YÖNETİMLE İLGİL TEZAHÜRATLARI YANLIŞTI"
Taraftarlarımızla ilgii bir şey söylemek istiyorum. Seçimden önce tribünlerde yöneticilere yanlış tezahüratlar yapıldı. Taraftarlarımız bu yüzden gönül koymayacaktır bilmiyorum. Beşiktaş taraftarının yapması gereken statta takımını desteklemektir. 

"BEŞİKTAŞ'IN HİÇBİR NOKTASINA LEKE ATAMAZSINIZ!" 

Beşiktaş'ın hiç bir noktasına leke atamazsınız. Benimle hesabı olan bana gelecek. Geçmişi konuşmayağım artık. Beşiktaş'ın gelecekte enerjiye ihtiyacı var. Beşiktaş'a başkanlık yapmak onurdur. Beşiktaş Yönetim Kurulu Başkanlığı da çok önemli. Ben Beşiktaş başkanlığından dolayı onur duyuyorum. 

"105 MİLYON TL BORÇ İŞİNİ 4 GÜNDE ÇÖZDÜK"

105 milyon TL borç var dediler 1 hafta içinde. Biz arkadaşlarla bu işi çözdük. 4 günde. Bu müjdeyi veriyorum. Kulüpten içeriye girdiğimizde bir tane bizi karşılayan profesyonel yoktu. Yakarak gittiler.

"YILLARCA MAAŞ ALAN PROFESYONELLER BEKLEMEDEN GİTTİ"

Yıllarca maaş alan profesyoneller, başkanı ve yönetimi beklemeden gitti. Kimi de tazminatlarını Kartal Yuvası çekleriyle alıp gitti. Bizim nereye geldiğimizi anladınız mı? Beş tane profesyonelin kulübe yıllık maliyeti üç milyon TL, yedi senede yirmi bir milyon TL.

 

Beşiktaş Videoları