comScore

Ahmet Maranki kimdir, kaç yaşında? Ahmet Maranki aslen nereli? Ahmet Maranki ne iş yapıyor?

24 Mayıs 2018, Perşembe 15:28
Ahmet Maranki kimdir, kaç yaşında? Ahmet Maranki aslen nereli? Ahmet Maranki ne iş yapıyor?

Ahmet Maranki kimdir, kaç yaşında, nereli? Ahmet Maranki Akit TV'de ne dedi? Ahmet Maranki yaptığı açıklamalarla sosyal medyayı salladı. Twitter'da Ahmet Maranki etiketi kısa süre içerisinde gündem oldu. Peki Ahmet Maranki kimdir, ne iş yapıyor? Ahmet Maranki hakkında her şey burada.

Ahmet Maranki kimdir? Ahmet Maranki kaç yaşında? Ahmet Maranki aslen nereli? Ahmet Maranki ne iş yapıyor? Ahmet Maranki Akit TV'de söylediklerinin ardından bir anda gündem yarattı. Twitter'da Ahmet Maranki etiketi kısa süre içerisinde gündem olurken Ahmet Maranki'nin ne dediğini izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. Ahmet Maranki Akit TV izle seçeneğini burada bulabilirsiniz. 
 

Ahmet Maranki kimdir, kaç yaşında? Ahmet Maranki Akit TV'de ne dedi? Ahmet Maranki aslen nereli?


Ahmet Maranki, 1959 yılında Kastamonu'da dünyaya geldi. Ahmet Maranki Türkiye'de "Lokman Hekim" olarak tanınıyor. Bitkisel ürünlerin kullanılması konusunda yaptığı programlarla bilinen Ahmet Maranki 3 kardeştir. Ahmet Maranki eğitim hayatını Tütün Eksperleri Yüksek Okulu'nda bitirdi ve 1976 yılında stajını tamamlayarak devlet görevine başladı. 

Ahmet Maranki 1991 yılında ABD'de mesleki alanda mahalli idareler, sosyal güvenlik sistemleri ve tarım alanında doktora üstü bilimsel çalışma ve araştırmalarda bulundu. Prof. Dr. Ahmet Maranki, İngilizce, Arapça, Osmanlıca ve Azerbaycanca Türk Dili (iyi), Rusça (orta) dillerini bilmektedir. 

Ahmet Maranki aynı zamanda birçok kitap da yazmıştır. İşte Ahmet Maranki'nin kitapları

Şifalı Kürler
Kozmik Detoks Sağlıklı Diyet
Kozmik Bilim Işığında Şifalı Taşlar
Kozmik Bilim Işığında Şifalı Yemekler
Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler
Kozmik Bilim ve Bilinçte Yaşam Enerjisi
Kendi Kendine Noktalarla Mucizevi Tedaviler
Profilaktik Masajla Mucizevi Tedaviler & Pratik Uygulamalı

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"