comScore

Ahmet Kural ve Sıla barıştı mı? Süt Lekesi kitap tanıtımında sürpriz kare

13 Ekim 2018, Cumartesi 11:33
Ahmet Kural ve Sıla barıştı mı? Süt Lekesi kitap tanıtımında sürpriz kare

Ahmet Kural ve Sıla barıştı mı? Ahmet Kural ve Sıla neden ayrılmıştı? Ahmet Kural ve Sıla Süt Lekesi adlı kitabın tanıtımında aynı karede yer aldı. Ahmet Kural ve Sıla'nın neşeli tavırlarının objektiflere yansıması ikilinin yeniden barıştıkları şeklinde yorumlandı. Ahmet Kural ve Sıla barıştı mı sorusunun yanıtı haberimizde.

Ahmet Kural ve Sıla barıştı mı? Ahmet Kural ve Sıla neden ayrıldı? Ahmet Kural ve Sıla arasında yeniden aşk var mı? Ahmet Kural ve Sıla aşkı yeniden mi başladı? Ahmet Kural ve Sıla'nın Süt Lekesi adlı kitabın tanıtımında bir araya gelmeleri ikilinin yeniden barıştıkları şeklinde yorumlandı. Ahmet Kural ve Sıla neden ayrılmıştı, Ahmet Kural ve Sıla kavgası neydi gibi soruların yanıtları da haberimizde. 
 

Ahmet Kural ve Sıla barıştı mı? Ahmet Kural ve Sıla aşkı yeniden mi başladı?


Yaşadıkları aşkla magazin gündeminden düşmeyen ve ardından ayrılan Ahmet Kural ve Sıla çiftinin yeniden barıştığı iddia edildi. Ahmet Kural ve Sıla'nın Psikolog Ezgi Ezmeci'nin yeni kitabı Süt Lekesi'nin tanıtımında aynı karede yer almaları dikkat çekti. Esra Ezmeci'nin sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafta Ahmet Kural ve Sıla'nın aynı karede yüzlerinin gülerek yer alması Ahmet Kural ve Sıla aşkının yeniden başladığı şeklinde yorumlandı. 

Ahmet Kural ve Sıla yaklaşık 10 ay süren ilişkilerini ani bir kararla sonlandırmıştı. Ahmet Kural ve Sıla arasında şiddetli anlaşmazlık olduğu iddia edilmişti. Sıla'nın geçtiğimiz günlerde Harbiye'deki konserinde gözyaşı dökmesi de Ahmet Kural'a olan aşkından dolayı olduğu öne sürülmüştü. 

AHMET KURAL SILA PAYLAŞIMLARI İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.