comScore

Ahmet Ercanlar kimdir? Ahmet Ercanlar kovuldu mu?

22 Şubat 2019, Cuma 13:57
Ahmet Ercanlar kimdir? Ahmet Ercanlar kovuldu mu?

Demirören Medya Grubu bünyesinde bulunan Hürriyet Gazetesi Fenerbahçe muhabiri Ahmet Ercanlar görevinden ayrıldı. 

FutbolArena - Demirören Medya Grubu bünyesinde yer alan Hürriyet Gazetesi'nde Fenerbahçe muhabirliği yapan Ahmet Ercanlar'ın görevinden ayrıldığı açıklandı. Gazeteci Ahmet Ercanlar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeni ile Hürriyet Gazetesi'nden savunmasının istendiğini dile getirdi. Yaşanan bu gelişme üzerine internet ortamında Ahmet Ercanlar kimdir? Ahmet Ercanlar kovuldu mu? Ahmet Ercanlar ne dedi? gibi aramalar gerçekleştirilmeye başlandı.


Fenerbahçe Haberleri: Ahmet Ercanlar, Hürriyet'ten neden ayrıldı?


Yaklaşık 10 yıldır Fenerbahçe muhabirliği yapan Ahmet Ercanlar, Hürriyet Gazetesi'nden ayrıldı. Ahmet Ercanlar, Asist Analiz sitesine yaptığı açıklamada: ''Fenerbahçe lehine yazdığın zaman kötü gazetecisin, aleyhine yazınca iyi gazetecisin. Bu nasıl düzen. Bundan sonra ne olursa olsun. Tazminatımı hesaplasınlar ben gidiyorum dedim. Bundan sonrası artık onlara kalmış. Allah'a şükür kimseden korkum yok. Ailemle beraber bir şekilde yaşayıp gideriz." ifadelerini kullandı.

Uzun yıllardır Hürriyet Gazetesi'nde Fenerbahçe muhabiri yapan Ahmet Ercanlar'ın bu açıklaması sosyal medyada gündeme oturdu. Sosyal medya kullanıcıları Ahmet Ercanlar kimdir? aramarı gerçekleştirmeye başladı. Zaman zaman yaptığı haberler ile gündeme gelen Ahmet Ercanlar'ın Hürriyet Gazetesi'nden ayrıldığı haberi büyük yankı uyandırdı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)