comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Dursun: 'Pascal, 'Demba Ba'ya göre daha iyi golcüydü'

16 Şubat 2015, Pazartesi 19:08
Ahmet Dursun: 'Pascal, 'Demba Ba'ya göre daha iyi golcüydü'

Beşiktaş'ın unutulmaz golcüsü Ahmet Dursun Lig Radyo da Yetkin Etkin ile Ajans Futbol'a konuk oldu.

FutbolArena Röportaj - Ahmet Dursun gündemdeki konular ve geleceğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Özgecan'a bunu yapanlar idam edilmeli
 
İlk olarak Özgecan Aslan konusunda bu üzücü olay ile başlamak istiyorum. bu olayı yapanlar keşke idam edilseydi. Birde ailesi bu konuda en ciddi acıyı yaşayan taraf basından tek ricam bunu çok fazla deşifre etmeden aileye de saygı göstererek irdelemesidir.
 
Yeni projelerde olabilirim
 
Şu an için yeni projelerde olabilirim. Kesin birşey söylemiyelim ama yarın netleşir. Şimdi açıklamayalım sürpriz olsun
 
Sergen Yalçın takımın başına gelirse şaşırmayalım
 
Eğer Bjk bu sene havlu atar ve şampiyon olmazsa Sergen Yalçın'ı takımın başında görebiliriz. Çünkü Gaziantep takımından sonra Sivasspor da da çok başarılı oldu.
 
Barcelona'ya fark atabilirdik
 
Liverpool maçı bu hafta oynanacak. Bizim oynadığımız Barcelona maçı kolay kolay unutulmaz. İlk kez bu kadar üst düzey bir takımı 5-6 tane gol atma şansını yakaladık ama 3-0 yendik.
 
Pascal daha iyi golcüydü
 
Bana göre Pascal çok daha iyi bir oyuncuydu. Farklı bir karakteri olduğu için değişik özellikleri vardı. Mesela 2-3 maç gol atamasa hemen eleştirilir ama takımda iyi top tuttuğu ve liderlik yaptığı için başarılı oluyor. Demba ba sisteme çok iyi uyum sağladı ama biraz penaltı golleri ve poposuna çarpan toplarla da şansıda yanındaydı. Bana göre Bjk çift forvet oynayabilir. Mesela Demba ba'nın yanında tamamlayıcı olan bir oyuncu gerekiyor. Transfer konusunda bana göre fazla transfer bile yapıldı diyebiliriz. 1 transfer ile kapatılabilirdi. Açık ara Bjk önde görünüyor.
 
Önemli olan lider kalabilmek
 
Bjk şampiyon takım nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynuyor. Haftalardır liderler ve önemli olan ligin sonunda lider kalabilmek 

Haber: Yetkin ETKİN

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.