comScore

Ahmet Çakar: "Fenerbahçe'ye operasyon yapılıyor"

10 Kasım 2019, Pazar 23:32
Ahmet Çakar:

Beyaz Tv yorumcusu Ahmet Çakar, canlı yayında Ali Koç'a seslenerek Fenerbahçe'ye operasyon yapıldığını söyledi. 

FutbolArena - Süper Lig'de son haftalarda kulüplerin hakem kararlarına ve VAR'a yönelik tepkileriyle ilgili olarak Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, gündem yaratan bir iddiada bulundu. 

Fenerbahçe'ye operasyon yapıldığını söylenen Ahmet Çakar, "Geçen hafta Kayserispor - Fenerbahçe maçında hatalar yapan Arda Kardeşler'in bu hafta Göztepe - Yeni Malatyaspor maçına verilmesi Fenerbahçe'ye gider yapmak demektir." dedi. 
Ahmet Çakar'ın yorumları şu şekilde:

Fenerbahçe'ye operasyon yapılıyor. Ali Koç ve 25 milyon Fenerbahçeli taraftara sesleniyorum. Geçen hafta Fenerbahçe, Kayserispor'a 1-0 yenildi. Minimum 2 penaltı verilmedi. Ben MHK Başkanı olsam, Arda Kardeşler'i onun selameti açısından dinlendiririm. Fenerbahçe bağırdı ya. Arda Kardeşler, Göztepe - Yeni Malatyaspor maçına verildi. VAR hakemi de Tugay Kaan Numanoğlu. Bu ne demek biliyor musunuz? Fenerbahçe'ye gider demektir bu. Yüce Allah'ım öyle büyük ki. Yanlış hesap Bağdat'tan döner diye bir laf var. 

"VEDAT MURIQI'İN POZİSYONUNDA VERİLMEYEN PENALTI, GÖZTEPE - YENİ MALATYASPOR MAÇINA VERİLDİ"

MHK'ye soruyorum. Geçen hafta Fenerbahçe'nin iki penaltısında VAR'a çağırmadın. Göztepe - Yeni Malatyaspor maçında yakın mesafeden elle oynama gerekçesiyle VAR'a çağırdın. Mesafe 1.5 metre falan. Kafadan sekip geliyor. Geçen hafta Vedat Muriqi'in pozisyonunda penaltıyı vermeyip, VAR çağırmıyorsun. Ancak bu hafta Göztepe'nin penaltıdan yediği golde VAR'a çağırıyorsun. Bu Allah'ın gazabıdır. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)