comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Ahmet Şan'dan Aykut Kocaman isyanı - Konyaspor Haberleri

25 Şubat 2017, Cumartesi 23:00
Ahmet Şan'dan Aykut Kocaman isyanı - Konyaspor Haberleri

Ahmet Şan, teknik direktör Aykut Kocaman ile birlikteliği sürdüreceklerini duyurdu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Konyaspor, seyircisi karşısında Trabzonspor ile 1-1 berabere kalırken Aykut Kocaman tartışmaları devam etti.
 

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'dan Aykut Kocaman açıklaması


Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, maç sonu basın mensuplarına yaptığı açıklamada Aykut Kocaman ile birlikteliği sürdüreceklerini duyurdu.

'RAHAT BIRAKIN'
Ahmet Şan konuşmasında, "Belli çevrelere sesleniyorum, bizi ve hocamızı rahat bırakın. Hiçbir sorunumuz yok. Ligde ve kupada hedeflerimiz var. Aykut Kocaman ile devam edeceğiz. O çevreler Konyaspor'u rahat bıraksın." diye konuştu.

Maçı değerlendiren Ahmet Şan, "Şanssızlık yaşadık. 3-1 kazanabileceğimiz bir maçtı. Oyunumuzu yeniden ortaya koymaya başladık." ifadelerini kullandı.

AYKUT KOCAMAN'DAN YÖNETİME MESAJ

Ayrılık iddiaları hakkında konuşan Kocaman, 'Yönetime kırgın mısınız?' ve 'Sözleşmeniz uzatılmak isterse ne dersiniz?' sorularına, "Kırgınlıkla ilgili söyleyecek çok fazla bir şey yok. Biz profesyonel insanlarız işimizi yapıyoruz. Bağlı olduğumuz bir kulüp var. Dolayısıyla kulübü yöneten hiyerarşiye inanırım ve olması gerekir. Kırgınlıklarla yada kızgınlıklarla çok fazla işimiz yok, olmaması lazım.Tabiki duygularımız var. Duygularımızın zaman zaman zedelendiği oluyor, bunu da inkar edecek durum yok. Hemen normale profesyonel bakış açısına dönüp Konyaspor'un menfaatleri düşünüldüğü zaman usulün önemli olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Kırgınlığımın çok büyük önemi yok, kırgın da değilim açıkçası. İkinci sorunuzun cevabını ise yönetime vermem lazım. Normal şartlarda sözleşmem devam ediyor. Düşüncelerimi yönetime anlatacağım uygun bir zamanda. Bunları açık yüreklilikle söyleyebilirim kaçınan bir adam değilim ama usulle ilgili söylediğim gibi aynı usulsüzlüğü yapmak istemiyorum. Düşüncelerimi yönetime 1-2 hafta içinde ileteceğim." cevabını verdi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)