comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Çalık'tan Beşiktaş'a flaş transfer cevabı

01 Ocak 2017, Pazar 16:42
Ahmet Çalık'tan Beşiktaş'a flaş transfer cevabı

Beşiktaş'ın da ilgilendiği Gençlerbirliği'nin stoperi Ahmet Çalık'tan siyah beyazlılara çok çarpıcı bir yanıt geldi. 

FutbolArena Özel - Gençlerbirliği'nde forma giyen ve Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği milli futbolcu Ahmet Çalık siyah beyazlılara karşı tavrını net bir şekilde ortaya koydu. 
 

Ahmet Çalık'tan Beşiktaş'a transfer cevabı


Beşiktaş'ın da kendisine talip olması üzerine Ahmet Çalık kısa ve net bir tavır ortaya koydu.

Gençlerbirliği forması ile ortaya koyduğu başarılı performans ile Galatasaray ve Beşiktaş'ın takımlarında görmek istediği futbolcu kararını değiştirmedi ve tercih hakkını el sıkıştığı Galatasaray'dan yana kullandı.
Gençlerbirliği kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın da Beşiktaş'ın devreye girdiğini açıklamasının ardından Ahmet Çalık'ın menajeri de bu gelişmeyi 22 yaşındaki stopere iletti.
"BEN GALATASARAYLIYIM."

Galatasaray'ın teklifini kabul edip kulüplerin anlaşmasını bekleyen Ahmet Çalık'ın, Beşiktaş'ın sürpriz girişimi için menajeri Ahmet Bulut'a kararını şu sözlerle açıkladı " Ben Galatasaraylıyım. Beşiktaş ile teklifleri hakkında konuşmayalım bile. Ben, Galatasaray'da oynamak istiyorum. Bonservis konusu umarım çözülür" dedi.

İLHAN CAVCAV'DAN GALATASARAY AÇIKLAMASI

Hatırlanacağı üzere Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav geçtiğimiz günlerde Ahmet Çalık'ın transferi hakkında, "Önce Galatasaray ile görüşeceğim. Çünkü prensip olarak doğrular bunu gerektirir. Önce onlar talip oldu. Eğer Galatasaray ile anlaşamazsak Beşiktaş ile görüşeceğim." ifadelerini kullanmıştı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"