comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Ahmet Çalık: 'Mutsuz ve düşünceli yaz'

04 Ocak 2017, Çarşamba 13:54
Ahmet Çalık: 'Mutsuz ve düşünceli yaz'

Gençlerbirliği forması giyen Ahmet Çalık, kamp yaptıkları otelde gazetecilere takıldı.

FutbolArena - Süper Lig'de ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Gençlerbirliği'nde Galatasaray'a transferi konuşulan Ahmet Çalık ile gazeteciler arasında şakalaşma yaşandı. Antrenmanda neşeli olduğu gözlenen Ahmet Çalık ise gazetecilerle şakalaştı. Gazetecilerin bulunduğu alanda ısınma hareketleri yapan Çalık, "Abi yaz, mutsuz ve düşünceli yaz" diyerek espri yaptı.
 

Ümit Özat'tan Ahmet Çalık'ın Galatasaray'a transferi için açıklama


DHA'da yer alan habere göre; Ahmet Çalık'ın Galatasaray'a transferi konusunda görüşlerini belirten Ümit Özat, şöyle konuştu:

"Sadece bana kalırsa, oyuncu gitsin derdim yok. Ahmet bu ülkenin en iyi 1-2 stoperinden birisi. Ahmet, antrenör ve takım için büyük avantaj. Ben de böyle bir avantajı kaybetmek istemem ama bu kulübün mali yapısı var, dengeler var. Bu kulübün nasıl ayakta durduğunu en iyi bilenlerdenim. Kulüp menfaatleri ve Ahmet'in menfaatleri doğrultusunda olacaksa kimsenin önünü kesemeyiz. Bana soracak olursanız bu ülkenin ve bu kulübün maddi gerçekleri var. Bazen isteseniz de oyuncuyu elinde tutamıyorsunuz ama çok önemli değil. Ahmet'i bugün 1 liraya olmazsa sezon sonunda gelip 2 liraya alırlar. Alacaklar, çünkü Ahmet bugün ülkenin en iyi stoperlerinden birisi. Dolayısıyla ne Ahmet'in ne bizim kaybedecek bir şeyimiz yok. Kalmasından da mutlu olurum."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)