comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan Fenerbahçe'yi ayağa kaldıracak iddia

22 Ekim 2016, Cumartesi 00:55
Ahmet Çakar'dan Fenerbahçe'yi ayağa kaldıracak iddia

Ahmet Çakar, Manchester United - Fenerbahçe maçının ardından İngiltere'de Aziz Yıldırım'a çok yakın olan bir Fenerbahçeli yöneticinin restaurantta önemli bir siyasetçiye küfürler savurduğunu iddia etti. 

FutbolArena - Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, Manchester United - Fenerbahçe maçının ardından sosyal medyadan ortalığı ayağa kaldırıacak bir iddiada bulundu. 

"FENERBAHÇELİ YÖNETİCİ KÜFÜR ETTİ İDDİASI"
Ahmet Çakar, Manchester United - Fenerbahçe maçının ardından ilginç bir olay yaşandığını ve bir Fenerbahçeli yöneticinin küfür ettiğini iddia ederek, yaşanan olayı sosyal medyadan şu şekilde dile getirdi:

"Bir Fenerbahçeli yöneticinin Manchester'da ettiği küfür birçok kişiye büyük sıkıntı yaratacak. Yer Manchester. Soğuk bir gece ve lüks bir lokanta. Türk gazeteci ve arkadaşları yemek yiyorlar. Bir anda Aziz Yıldırım'a canı kadar yakın olan bir Fenerbahçeli idareci masaya yanaşıyor ve Türk gazeteci, iş adamı ve kadınların duyacağı şekilde küfürler sarfediyor. Bu küfürleri sarfeden idareci çok alkollü. Alkollü ve Aziz Yıldırım'a canı kadar yakın bu idareci masadakilerin duyacağı şekilde çok ama çok önemli bir siyasetçiye de küfür etti. İdarecinin bu küfürleri kayda alınıyor. Ayrıca lokantaın sesli ve görüntülü kaydı da alınıp İstanbul'da ilgili savcılığa iletiliyor. Görüntüleri inceleyen gazeteci durumun çirkin ve kabul edilemez olduğunu ama küfür ettiği kişi itibariyle de ağır bir hukuki sorumluluk var dedi."

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.