comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ahmet Çakar'dan Beşiktaş taraftarlarına Aziz Yıldırım tebriği

31 Ocak 2017, Salı 00:38
Ahmet Çakar'dan Beşiktaş taraftarlarına Aziz Yıldırım tebriği

Beşiktaş'ın, Atiker Konyaspor'u 5-1 mağlup ettiği maçın ardından Ahmet Çakar siyah beyazlı takımın performansını överken, taraftarları da tebrik etti. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 19. haftasında Beşiktaş, Atiker Konyaspor'u 5-1 mağlup ederek 2017 yılında ligde oynadığı 3. maçı da kazandı. Beşiktaş'ın üst üste aldığı galibiyetlerin ardından Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, Derin Futbol programında ligin artık bittiğini söyledi. 

"REAL MADRİD GİBİYDİ"
"Bu akşam Beşiktaş'ın oyun sistemi Barcelona gibi değildi. Real Madrid gibiydi. Taktik maktik yok! Bam bam bam..."

"BEŞİKTAŞ SEYİRCİSİNİ TEBRİK EDİYORUM"

"Beşiktaş seyircisini bu akşam kutlamak istiyorum. Bu akşam ezeli rakipleri Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ile ilgili beyefendi, nazik sloganlarıyla ilgili kutlamak istiyorum. Hiç hakaret yoktu. Çok güzel göndermeler yaptılar. Ağır bir ironiye imza attılar. Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'nin efsanesiyken ne hallere düştü."

"AZİZ YILDIRIM BEŞİKTAŞ'A MEZE OLDU."

"Mesela bunları Dursun Özbek veya başka başkana söylemiyorlar. Aziz Yıldırım Beşiktaş'a meze oldu. Siyah beyazlıları bu maçta gaza getiren faktör Aziz Yıldırım'ın sözleri oldu. Askerden yeni gelmiş gibi oynadılar. Beşiktaş'ın coşkusu ve isteği Şampiyonlar Ligi finali oynar gibiydi. Bunun mimarı Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım'dır. Artık ona hakaret bile etmiyorlar. Hakaret etmeden Aziz başkanı meze yaptılar."

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)