comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Çakar'dan Beşiktaş iddiası

13 Eylül 2016, Salı 09:58
Ahmet Çakar'dan Beşiktaş iddiası

Ahmet Çakar, Beşiktaş'ın son yıllardaki başarısının ardından Fenerbahçe ve Galatasaray'a birçok anlamda tur bindirdiğini söyledi. 

FutbolArena - 6 yıl sonra Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Beşiktaş gruptaki ilk maçında 13 Eylül Salı akşamı Benfica'yı konuk edecek. 

Spor Toto Süper Lig'in son şampiyonu siyah beyazlıların kademe kademe gelen başarı öyküsüne Ahmet Çakar övgüler yağdırırken, önümüzdeki yıllar için de iddialı bir yorumda bulundu. 
"BEŞİKTAŞ, GALATASARAY VE FENERBAHÇE'YE TUR BİNDİRDİ"

12 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanan Beyaz Futbol programında konuşan Ahmet Çakar, "2-3 sene önce madden ve manen üç büyükler arasında en kötü durumda olan Beşiktaş, bugün itibariyle Fenerbahçe ve Galatasaray'ın önüne geçti demiyorum. İki takıma da tur bindirdi. Eğer şımarmazlarsa, ego savaşları başlamazsa Beşiktaş önümüzdeki 3-4 yılda Türkiye'nin Bayern Münih'i veya İskoçya'daki Celtic'i gibi olabilir. Maddi anlamda da Şampiyonlar Ligi'nden gelen parayla güçlenecekler. Loca sattılar. Devasal bir stat yaptılar. Üstelik Şampiyonlar Ligi'nde bu gruptan çıkamazlarsa da başarısız demem. Çünkü gidişat itibariyle Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'a tur bindirdi. 

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.