comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ahmet Çakar Tosic'in kırmızı kartında Ali Palabıyık'ı yerden yere vurdu

05 Şubat 2017, Pazar 23:39
Ahmet Çakar Tosic'in kırmızı kartında Ali Palabıyık'ı yerden yere vurdu

Ahmet Çakar, Beşiktaş - Fenerbahçe maçının ardından derbinin hakemi Ali Palabıyık'ı sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş - Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar, Ali Palabıyık'ın kararları ve özellikle Tosic'in atılmasına siyah beyazlı taraftarlardan büyük tepki gelirken, Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar ise Ali Palabıyık'ı sert bir dille eleştirdi. 
 

Beşiktaş - Fenerbahçe maçı Ali Palabıyık'a tepki


Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanan derbi maçının ardından Beyaz Futbol'da karşılaşmayı yorumladı. 

"FENERBAHÇE TARAFTARLARININ YAŞADIKLARINI BEŞİKTAŞLILAR HİSSETTİ"
"Sezon başından bu yana özellikle Fenerbahçe'nin hakemler tarafından yenilen haklarını, Beşiktaş bu akşam hissetti. Türkiye'de Beşiktaş ilk defa hakemle kaybetti. Ancak şunu yapamazsanız! Adam dövdünüz. Kjaer'in suratını sıktınız. Fenerbahçeli idarecinin kafasını yardınız. Bunları yaptıktan sonra bana efendi Beşiktaş duruşu falan demesin kimse."

"ALİ PALABIYIK MAÇIN İÇİNE ETTİ"

"Ali Palabıyık maçın içine etti. Evet, Beşiktaş hakemle kaybetti. Tosic'in pozisyonunda başlatan Van Persie. Sağ sol darbelerle dağıtıyor rakibini. Sen Tosic'e kırmızı kart veriyorsun, Van Persie'yi sahada tutuyorsun. Ya ikisine de sarı kart, ya ikisin de kırmızı kart vereceksin. Birini atıp, diğerini sahada tutuyorsan olmaz. Ali Palabıyık kelimenin tam anlamıyla maçın içine etti."

"BU MAÇ ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE OLSAYDI..."

"Bu maç Şampiyonlar Ligi'nde oynansaydı Ali Palabıyık sezonu kapatmıştı. Beşiktaş da yaşanan olaylardan dolayı 3 maç ceza almıştı."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)