comScore

Manchester City Manchester City

Agüero'nun anneannesinin evinden çıkanlar şok etti

03 Şubat 2017, Cuma 00:43
Agüero'nun anneannesinin evinden çıkanlar şok etti

Agüero'nun anneannesinin evine yapılan baskında uyuşturucu maddeler ve ruhsat silahlar ele geçirildi.

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig ekibi Manchester City'nin yıldız oyuncusu Sergie Agüero, büyük ailesinin evinden gelen haberle sarsıldı.

İLLEGAL YUVASI
Arjantin basınında yer alan iddialara göre Çarşamba günü Agüero'nun Quilmes şehrinde yaşayan anneannesinin evine baskın yapan narkotik ekipleri, çalıntı telefonlar, uyuşturucu maddeler ve ruhsatsız silahlar ele geçirdi.

Tablo karşısında şaşkına dönen polisler Agüero'nun anneannesi hakkında herhangi bir işlem yapmazken, aileden bir başka kişinin gözaltına alındığı ifade edildi.

AGÜERO'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Anneannesinin evinden yaklaşık yarım kilo marijuana çıktığı öne sürülen Sergie Agüero, yaşananların ardından sosyal medyada açıklama yaptı. Açıklamasında, "Ben genellikle söylentiler hakkında açıklama yapmama ama konu ailem olduğu için göz ardı edemeyeceğim. Medyada dolaşan haberler yalandır. Baba tarafımdan dedem ne yazık ki ölmüştür. Anne tarafından büyükannem ve büyükbabam ise Tucuman'da yaşamaktadır." ifadelerinni kullandı.Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)