comScore

Afilli Aşk 13. bölüm izle (Kanal D Afilli Aşk yeni bölüm full izle)

11 Eylül 2019, Çarşamba 23:02
Afilli Aşk 13. bölüm izle (Kanal D Afilli Aşk yeni bölüm full izle)

Afilli Aşk yeni bölüm izle. Afilli Aşk son bölüm izle. Afilli Aşk 13. bölüm izle. Afilli Aşk son bölüm reklamsız izle. Kanal D Afilli Aşk yeni bölüm izle.

Kanal D ekranlarında her Çarşamba akşamı yayınlanan Afilli Aşk dizisinin 13. bölümü yayınlandı. 12. bölümü yayınlanan ve büyük bir beğeni kazanan Kanal D ekranlarının yeni dizisi Afilli Aşk'ın yeni bölümünü izlemek isteyen ve kaçırıp tekrarını izlemek isteyen Afilli Aşk dizisinin 13. bölümü izlemek için haberimize gçz atabilirsiniz.


Kanal D Afilli Aşk yeni bölüm izle (Afilli Aşk son bölüm izle)


AFİLLİ AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kerem, İstanbul'un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin'in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir. Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır.
Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk'e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur. Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe'nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.


Afilli Aşk 13. bölüm reklamsız izle!


AFİLLİ AŞK KONUSU NE?

Afili Aşk, bir Türk komedi aşk televizyon dizisi. İlk bölümü 12 Haziran 2019'da Kanal D'de yayınlandı. Dizinin başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Altan Erkekli, Taner Rumeli, Uğur Uzunel, Serkay Tütüncü, Zeynep Tuğçe Bayat ve Asena Tuğal yer almaktadır.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)