comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Advocaat'tan futbolcularına: 'Değerini bilin'

05 Eylül 2016, Pazartesi 07:12
Advocaat'tan futbolcularına: 'Değerini bilin'

Dick Advocaat milli maç nedeniyle futbolcularına verdiği iznin acısını çıkaracak. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, milli maç arasındanki iznin ardından top başı yaparak futbolcularına isteklerini anlatacak. 

"BU İZNİN DEĞERİNİ BİLİN"
Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın yerine göreve gelen teknik direktör Dick Advocaat'ın milli maç arası nedeniyle futbolcularına verdiği iki günlük iznin ardından bugün başlanacak olan çalışmalarda beklentisi büyük. 

Vatan'ın haberine göre; İzinden önce Fenerbahçeli futbolcularla bir görüşme yapan Dick Advocaat, "Bizim çalışmaya ihtiyacımız var ama size 2 günlük izin veriyorum. Değerini iyi blin. Döndüğünüzde kafanın tamamen futbolda olmalı. İşimiz kolay değil. Bundan böyle Samandıra'da daha çok vakit geçireceğiz. Birbirimize yardımcı olalım. Hatta bana ve ekibime sizler de yardımcı olun. Özel hayatınızda da kendinize dikkat edin. Birbirimizi daha iyi tanıyacağız. Uyumlu ve çok çalışacağız. Futbolumuzu olgunlaştırmamız gerekiyor.

"20 GÜN SONRA SÜPER FENERBAHÇE"

Öte yandan Dick Advocaat'ın Fenerbahçe yönetimine sunduğu raporda, "Fizik kapasitemiz hala iyi değil. Lens ve Sow hazır geldi. Onlarla birlikte kısmen bu açığımızı kapatacağız. Milli takıma giden futbolcularımız da maç temposunu yakalayarak fit gelecekler. Önümüzdeki 3 maçta (Bursaspor, Zorya Lugansk ve Kasımpaşa) sıkıntı yaşabiliriz ama Gaziantepspor karşılaşmasıyla birlikte sorunlarımızı en aza indirgemiş olacağız. Beklenen Fenerbahçe o zaman gelecek." dediği öne sürüldü. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.