comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Advocaat'ın spor basınında Beyaz TV'den spor basınına gönderme

31 Ekim 2016, Pazartesi 00:59
Advocaat'ın spor basınında Beyaz TV'den spor basınına gönderme

Sahanın her alanında basmadık yer bırakmadı. Bloklar arasında kopukluk yoktu. Lig TV'nin ısı haritasında topa en çok sahip olan takım Fenerbahçe'ydi. 3-5-2'ten 4-4-2'ye geçişlerde, kanat organizasyonlarında etkili olduğunu gördük. Bu pozitif futbolu hoca neye borçlu?

FutbolArena - Adanaspor - Galatasaray maçının ardından Beyaz TV muhabiri Sezgin Gelmez'in Riekerink'e, "Kızlarınız garsonluk mu yapıyor?" sorusunun ardından sarı kırmızılı yönetimin muhabirine akreditasyon sınırlaması getirmesinin ardından Beyaz TV muhabirleri Fenerbahçe - Karabükspor maçının ardından ilginç bir protestoda bulundu. 

"ADVOOCAT'IN BASIN TOPLANTISINDA SPOR BASININA GÖNDERME."
Beyaz TV muhabiri Devrim Zengi maçın ardından Advocaat'a hiçbir gazetecinin hakemle alakalı soru sormamasının dışında Adanaspor - Galatasaray maçının ardından Sezgin Gelmez'e getirilen yasaktan dolayı ilginç bir şekilde spor basınına hiciv yaptı. 

KİMSE HAKEMİ SORMADI

Muhabir, hiçbir gazetecinin Hollandalı teknik direktöre hakem Fırat Aydınus'u sormaması üzerine spor basınına tepki amaçlı ironide bulundu. 

Dick Advocaat'a: "Fenerbahçe sahanın her alanında basmadık yer bırakmadı. Bloklar arasında kopukluk yoktu. Yayıncı kuruluşun ısı haritasında topa en çok sahip olan takım Fenerbahçe'ydi. 3-5-2'ten 4-4-2'ye geçişlerde, kanat organizasyonlarında etkili olduğunu gördük. Bu pozitif futbolu hoca neye borçlu?." sorusu yöneltildi. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.