comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Advocaat Manchester United maçı sonrası basın toplantısında güldü

21 Ekim 2016, Cuma 00:35
Advocaat Manchester United maçı sonrası basın toplantısında güldü

Dick Advocaat'ın Manchester United maçının ardından kendisiyle çelişen türde yaptığı açıklamalar Fenerbahçe taraftarlarını çıldırttı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Manchester United maçının ardından düzenlediği basın toplantısında kendisiyle çelişen ifadelerde bulundu. Hollandalı teknik adamın bu sözlerine Fenerbahçe taraftarları ve spor kamuoyu da şaşırdı. 

"KENDİSİYLE ÇELİŞTİ."
Dick Advocaat, Manchester United - Fenerbahçe maçının ardından yaptığı açıklamada "İlk 30 dakika fena değildik. Manchester United da pozisyon üretemedi şeklinde konuşurken, bu sözleri sarfettikten kısa bir süre sonra "Old Trafford'da kaybetmek utanç verici değil ama böyle kaybetmek problem." ifadelerini kullanarak kendisiyle çelişti. 

Yedikleri gollere kadar olan bölümde iyi olduklarını söyleyen Hollandalı teknik direktör, diğer tarafta Old Trafford'da bu şekilde kaybetmelerinin de ise problem olduğunu belirtti. 

"HEP BEN KONUŞUYORUM."
Dick Advocaat basın toplantısın sonlarına doğru ise yine ilginç bir açıklamada bulundu. Takımla hemen bir toplantı yapmaları gerektiğini söyleyen Advocaat, daha sonra da "Belki oyuncuların kendi aralarında konuşmaları daha iyi olur. Çünkü ben hep konuşuyorum. Benim yerime onların konuşması lazım. Geçen sene iyi olan oyuncular bu sezon iyi değil. Bunun sebebini bilmek istiyorum." diyerek sitemde bulundu. 

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.