comScore

Adnan Aybaba'dan Lucescu'ya olay sözler

04 Eylül 2017, Pazartesi 19:02
Adnan Aybaba'dan Lucescu'ya olay sözler

Adnan Aybaba, kadro tercihleri ile eleştirilere konu olan Mircea Lucescu'ya seslendi: "A Milli Takım bu kaşar futbolculara mı kaldı?"

FutbolArena Röportaj - Adnan Aybaba, Türkiye A Milli Takımı'nın Ukrayna'ya 2-0 mağlup olduğu maçın ardından FutbolArena'ya konuştu. Teknik direktör Mircea Lucescu'yu eleştiren Adnan Aybaba, kadro seçimleri hakkında olay sözler sarf etti.
 

Adnan Aybaba'dan A Milli Takımı ve Mircea Lucescu yorumları


A Milli Takımı deplasmanda Ukrayna'ya 2-0 yenilerek gruptaki şansını zora soktu. Hırvatistan maçı öncesi takımın ortaya koyduğu futbol endişe yaratırken, Lucescu'nun Ozan Tufan ve Emre Belözoğlu gibi oyuncuları ilk 11'de oynatması eleştirilere konu oldu.

Konu hakkında FutbolArena'ya açıklamalarda bulunan Adnan Aybaba, "Futbolcu seçimleri bir facia. Yani bu kaşar oyuncalara mı kaldı milli takım. Ya inanılır gibi değil. Hala Emre Belözoğlu'nu tartışıyoruz. Hala Arda Turan'ı tartışıyoruz. Bu milli takım yenilenmeli, ruh kalmamış. Ayrıca bu milli takım gençleşmeli. İlke, prensip hiçbir şey yok, her şey kaybolmuş durumda. Bütün suçu şimdi Lucescu'ya yüklüyorsunuz. Lucescu'nun ne suçu var? Yeni geldi, 15 gün oldu, ne yapabilirsin? Herkes milli takımın içine etti, şimdi Lucescu mu kurtaracak? İnanılır gibi bir durum değil" ifadelerini kullandı.
Ay-yıldızlı ekibimizde yaşanan son dakika gelişmelerini takip etmek için Milli Takım Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"