comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Adnan Aybaba'dan Cenk Tosun yorumu

25 Eylül 2016, Pazar 14:52
Adnan Aybaba'dan Cenk Tosun yorumu

Galatasaray derbisinde kendini yere bıraktığı için eleştirilen Cenk Tosun hakkında Adnan Aybaba'dan ilginç bir yorum geldi.

FutbolArena Özel - Süper Lig'in 5. haftasında oynanan Galatasaray derbisinde 1 gol atan Cenk Tosun, kendini yere bıraktığı yönünde eleştiriler aldı. Golcü oyuncuyla ilgili Adnan Aybaba'dan ise ilginç bir yorum geldi.

Adnan Aybaba, "Cenk kendini yere bırakıyorsun ama havuzda plajda atlar gibi yapma. Galatasaraylı abilerini iyi takip et. Mesela Burak Yılmaz'ı iyi izle, öğren nasıl yere atlanır. Bu konuda iyi çalışamamışsın" dedi.
"BURAK YILMAZ'I TAKİP ET"

FutbolArena'ya konuşan Adnan Aybaba, "Cenk'in performansı çok anlamlı ve güzel. Gidişatıo çok iyi. Eğer Aboubakar ile birlikte oynarlarsa Cenk daha fazla gol atar. Cenk Tosun kendini atıyor da ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Feda sezonunda Burak Yılmaz, Beşiktaş maçında kendini yere bırakmıştı hakem düdüğü hemen çalmıştı. Cenk kendini yere bırakıyorsun ama havuzda plajda atlar gibi yapma. Galatasaraylı abilerini iyi takip et. Mesela Burak Yılmaz'ı iyi izle, öğren nasıl yere atlanır. Bu konuda iyi çalışamamışsın" ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.