comScore

Adnan Aybaba: 'En az suçlu Mircea Lucescu'

07 Ekim 2017, Cumartesi 00:36
Adnan Aybaba: 'En az suçlu Mircea Lucescu'

Adnan Aybaba, A Milli Futbol Takımımızın, İzlanda'ya 3-0 yenilerek Dünya Kupası şansını kyabettiği maçta FutbolArena'ya sert açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Adnan Aybaba, Ay-Yıldızlıların Dünya Kupası Elemelerine veda ettiği İzlanda maçından sonra FutbolArena'ya TFF ve Fatih Terim ile ilgili konuştu.
 

Adnan Aybaba'dan Türkiye - İzlanda maçı yorumu


Adnan Aybaba, İzlanda maçında Millilerin herhangi bir sistemi olmadığını ve Yıldırım Demirören'inm istifa etmesi gerektiğini söyledi.

En az suçlu olan kişinin A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun olduğunu belirten Adnan Aybaba, şunları söyledi.
"ARDA TURAN'IN BU TAKIMA NE İŞİ VAR?"

"Bana göre mevcut durumda en az suçlu Mircea Lucescu. Fatih Terim gitti ama yetmez. Yıldırım Demirören'in de gitmesi lazım. Komple hepsi gitsin. Artık değişim olması lazım. Arda Turan'ın bu takımda ne işi var. Kendi takımında oynamıyor. Halen Emre'yi çağırıyorsunuz. Bir sistem yok. Yeni oyuncu çıkmıyor. Bu nasıl milli takım yazıklar olsun ya."

Ay-yıldızlı ekibimizde yaşanan son dakika gelişmelerini takip etmek için Milli Takım Haberleri özel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"