comScore

Adem Turabi kavgası montajsız video görüntüleri (İZLE) - Survivor'da Adem ve Turabi kavgası TV'de olmayan görüntüler

29 Mayıs 2018, Salı 00:42
Adem Turabi kavgası montajsız video görüntüleri (İZLE) - Survivor'da Adem ve Turabi kavgası TV'de olmayan görüntüler

Survivor Adem Turabi kavgasının montajsız görüntülerini izlemek isteyeneler için Acun Ilıcalı, Survivor sembol oyununda Adem - Turabi kavgasının montajsız video görüntülerinin yayınlandığını açıkladı. Survivor Adem Turabi kavgasının montajsız video görüntüleri ve Survivor Adem Turabi kavgasına dair tüm detaylar haberimizde. 

Adem Turabi kavgası Survivor'a damgasını vurdu! Adem Turabi kavgasının ardından Acun Ilıcalı Adem - Turabi kavgasında müdahale etti ve Adem Turabi kavgası Survivor'da ada konseyinde taşındı. Acun Ilıcalı hem Adem'e, hem de Turabi'ye ada konseyinde söz verdi. Acun Ilıcalı daha sonrasında ada konseyinde yaptığı konuşmada Survivor Adem - Turabi kavgasının montajsız görüntülerinin internette yayınlanacağını açıkladı. Adem Turabi kavgası videosunu izlemek ve Adem Turabi kavgasının montajsız görüntülerini izlemek için detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Survivor Adem Turabi kavgasının montajsız video görüntülerini izlemek isteyenker için Acun Ilıcalı, Survivor Adem Turabi kavgasının montajsız videosu acunn sitesinde yayınlandı. Peki Survivor'da Adem Turabi kavgasında neler yaşandı? 28 Mayıs 2018 Pazartesi günü yayınlanan Survivor yeni bölümünde Adem ile Turabi arasında yaşanan kavgada Adem'in, "Nagihan ile neden oynaşıyorsunuz?" sözüne Nagihan çok sinirlendi. Acun Ilıcalı ise Survivor Adem Turabi kavgasını konseye taşıdı ve Adem'e uyarılarda bulundu. 

ACUN ILICALI'NIN ADEM'E UYARISI

Biz seni Survivor'a zorla getirmedik. Orada Survivor'la ilgili bir şey söyledin. Kameraman arkadaşımıza yaptığın hareketi kabul edemem. Bu da bize karşı yapılmış bir hareket. Tabi ki kötü niyetli olmadığını biliyorum ama sonuçta senin hareketin direkt olarak bize gelmiş oluyor. Ayrıca Nagihan'la ilgili söylediğin cümle... Bu cümlede ne demek istediğini anlıyorum. Ters anlaşılacak şekilde söylemiyorsun ama bu da üçüncü yanlışın. Sonuçta orada kadın bir yarışmacıyı olaya dahil ediyorsun. 

ADEM'İN CEVABI

Ben burada projeye laf etmedim. Orada yakarım Survivor'ı derken kontrolden çıkmıştım ve istem dışı bir şey söyledim. Bunu en iyi siz biliyorsunuz. Ben orada kontrolden çıktım. Kameraman arkadaşlardan da teker teker özür diledim. Ben büyük bir hata yaptım, size saygısızlık yaptım ve hakkınızı helal edin dedim. Ben bu anlamda hatasız olduğumu söylemiyorum. Bu hatayı tekrar yapmamam için demek ki sabırlı olmam lazım. Nagihan konusuna gelince, ben Nagihan'ı konuya dahil etmemeye çalışırken kendisini bir şekilde dahil etti. Ben Nagihan'ın özel hayatına dokunduğumu düşünmüyorum. Böyle lanse etmek istiyorsa etsin, hiç umurumda değil. 
 

Survivor Adem Turabi kavgası (İZLE)


Survivor'ın 28 Mayıs 2018 Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde Adem ile Turabi arasında sembol oyununda yaşanan kavganın ardından Acun Ilıcalı bazı yerlerin kesildiğini ve montajsız görüntülerin acunn sitesinden yayınlandığını söyledi. 

ADEM - TURABİ KAVGASI MONTAJSIZ GÖRÜNTÜLERİ (İZLE)
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!