comScore

Adem Turabi kavga videosu, sebebi belli oldu! (İZLE - Resmen açıklandı)

22 Mart 2018, Perşembe 21:18

Adem Turabi Survivor kavgasını izlenir mi, videosu çıktı mı? Adem ve Turabi arasındaki kavganın ayrıntılarıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Gönüllüler takımı Adem ile Turabi arasındaki kavganın görüntülerine dair konuşmalar yaparken, Adem ve Turabi'den de birbirlerine karşı sert açıklamalar yapıldı. Öte yandan Sema Apak, Adem ile Turabi arasındaki kavga sebebini açıkladı. 

FutbolArena - Adem Turabi kavgasında neler yaşandı? Adem ile Turabi Survivor'da neden kavga ettiler? Kavga sonrası Survivor'da Adem ve Turabi birbirlerine neler söylediler? TV8'de 22 Mart 2018 Perşembe günü yayınlanan Survivor'ın yeni bölümünde Adem ve Turabi kavgasının perde arkasıyla ilgili yarışmacılar birbirleri hakkında ilk kez konuştu ve şoke eden açıklamalarda bulundular. Özellikle Turabi'den Adem'e son derece sert sözler geldi. 


Survivor Adem ve Turabi neden kavga ettiler?


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018'de Adem ile Turabi arasında yaşanan kavga haftaya damgasını vurdu. Adem ve Turabi'nin oyun sonrasındaki kavgalarını Acun Ilıcalı yayınlanamamasına rağmen bu tartışmanın yankıları sürüyor. Turabi'den Adem'e sert sözlerin ardından Adem Kılıççı da yaşananlarla ilgili konuştu. 

TURABİ'DEN ADEM'E SERT SÖZLER!
"Adem bu saatten benim için klavyedeki boşluk tuşu gibi. Çok yer kaplıyor. Adem çok konuşan, boş, gereksiz biri. Boş teneke. 

ADEM NELER SÖYLEDİ?

Çok yenilir yutulur laflar söylemedik birbirimize. Ben bunları hemen unutamam. Hemen ertesi günü seninle oynayıp gel çak yap diyemem. Bunu unutmak için süreye ihtiyacımız var. İkimiz için de yararlı olacaktır. İnşallah böyle şeyler yaşanmaz. Kesinlikle yaşanması taraftarı değilim. 


 

Turabi Adem Survivor kavgası izlenir mi, videosu var mı?


Survivor 2018'de geçtiğimiz hafta Adem ile Turabi arasında oyun sonrasında yaşanan kavganın görüntülerine dair Gönüllüler takımı kendi aralarında konuşma yaptılar. Gönüllüler takımının yarışmacılarından Birsen, "Adem ile Turabi arasındaki kavga çok üzücü. Orada gördüğümüz kızlar ağlıyordu ve gerçekten onlara çok üzüldüm." diye konuşunca olayın ne kadar ciddi ve sarfedilen sözlerin sert olduğu anlaşıldı. 

İŞTE KAVGA SEBEBİ ! SEMA AÇIKLADI!

Küçük bir şarkı mırılanmasaydı tek neden. Mırıldanırken Turabi, "Ben kafamdaki şeyleri duyamıyorum senin yüzünden." Adem ise kafamdaki şarkıyı mı duyamıyorsun dedi. Turabi de "Tamam mı?" dedi. Adem de "Tamam abi uzatma" deyince Turabi olayı değişik bir yere getirdi. Adem inanılmaz sabırlıydı. Zannediyorum yaptığı işten dolayı kendisini tuttu ve takımda saçma sapan bir kavga oluştu. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.