comScore

Adanaspor Adanaspor

Adanaspor'un hocası Eyüp Arın'dan Ahmet Çakar'a tepki

09 Aralık 2016, Cuma 23:07
Adanaspor'un hocası Eyüp Arın'dan Ahmet Çakar'a tepki

Adanaspor'da tekrardan geçici olarak göreve gelen Eyüp Arın, Trabzonspor maçının ardından sert sözler sarfetti. 

FutbolArena - Adanaspor'da Jurcic ile yolların ayrılmasından sonra geçici olarak göreve gelen Eyüp Arın, Trabzonspor maçının ardından çok sert açıklamalarda bulundu. 

"O DENSİZE MESAJ YOLLUYORUM"
"Şimdi densiz birinin orada Eyüp hocanın yaptırım gücünün yok demesini anlamıyorum. Eğer kadro anlamında söylüyorsa ona mesaj yollayayım. Bugüne kadar kadroyu ben ve ekibim yaptım. Sadece Bursaspor maçında Engin hocamız varken, onun fikirleriyle onun bana verdiği kadroyu sahaya sürdüm. Onun dışında bugüne kadar bu kutsal görevi bana layık gördüklerinden dolayı kendi tercihlerimizi yapan biriyiz. "


Adanaspor'da Eyüp Arın'dan Ahmet Çakar'a Hayrullah cevabı


Eyüp Arın, Ahmet Çakar'ın milli takım çağrılan Hayrullah Mert Akyüz ile ilgili, "Bu adam kimdir, niye çağrıldı?" şeklinde konuşmasına da cevap verdi.

"Hayrullah'ı ben tanıtayım. Adanaspor'da yükselmiş ve A Milli takıma kadar yükselmiş birisi. Alın teriyle başarılı olmuş birisi. İnsan konuşurken bunu araştırsın. Direkt A Milli takıma seçilmedi. Milli takıma seçilirken de diğer milli takımlarda başarılı oldu. Hayrullah Mert Akyüz Adanalı olduğu çağrılmadı. Eğer öyle olsaydı Serkan Kırıntılı da çağrılırdı. O da Adanalı çünkü."

"BİR İNSAN BU KADAR APTAL OLABİLİR Mİ?"

Karşılaşmanın hakemi Özgür Yankaya hakkında da sert ifadeler kullanan Eyüp Arın, "Özgür Yankaya soyadı gibi yancı bir maç yönetti. O kadar laf söyledim ama beni bile atamadı. Bir şey demiyorum artık. İnsan gördüğünü çalamayacak kadar aptal olabilir mi ya? Ne olduğu belli değil" dedi.

LİG TV SPİKERİNDEN TEPKİ

Öte yandan Lig TV spikerlerinden Pınar Bekbölet, Eyüp Arın'ın açıklamalarıyla ilgli, "Maç sonu ilk kez böyle bir konuşma duyuyorum. Canlı yayında ağzımızdan çıkanlara dikkat etmemiz lazım. Sonuçta bu yayını çocuklar da izliyor." şeklinde konuştu. 
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)