comScore

Adanaspor Adanaspor

Adanasporlu Edgar: 'Beşiktaş'a gol atarsam...'

11 Kasım 2016, Cuma 14:24
Adanasporlu Edgar: 'Beşiktaş'a gol atarsam...'

Süper Lig'de Beşiktaş ile karşılaşacak olan Adanaspor'da golcü oyuncu Edgar açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Beşiktaş'ı konuk edecek olan Adanaspor'da golcü oyuncu Edgar açıklamalarda bulundu. Beşiktaş karşısında suskuluğunu bozmak istediğini ifade eden golcü futbolcu, "Ben de bu durumundan hoşnut değilim. Bu durum beni endişelendiriyor" dedi.

AA'ya konuşan Edgar, "Beşiktaş'a karşı gol atarsam şeytanın bacağını kırmış olacağım. Bu golle puan veya puanlar kazanırsak ekstra motivasyon ve mutluluk yaşayacağım. Taraftarlara mesajım var. Takım olarak puan anlamında da çok iyi olmadığımızı biliyorum ama takım elinden geleni yapıyor. Bu maçta da yine bize destek olsunlar. Bu maçı onların sayesinde onlarla beraber kazanacağız" ifadelerini kullandı.
Edgar, oyun anlamında sıkıntıları olmadığını ancak bunu skora yansıtamadıklarını belirterek, şöyle devam etti:

"Önümüzde Beşiktaş maçı var. Beşiktaş, Türkiye'nin en iyi kulüplerinden biri ama artık rakip kim olursa olsun puan ya da puanlar almak zorundayız. Her maçın, bizim için final havasında geçmesi gerekiyor. Ben oynarsam sahada, oynamasam yedek kulübesinde ya da dışarıda arkadaşlarıma elimden gelen desteği vereceğim. Çünkü içeride oynuyoruz ve kazanmak zorundayız. Ben ya da başkası fark etmez, sahaya çıkan kim olursa elinden geleni yapacaktır."


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)