comScore

Adanaspor Adanaspor

Zoran Barisic'in Adanaspor galibiyeti sevinci - Karabükspor Haberleri

11 Mart 2017, Cumartesi 17:57
Zoran Barisic'in Adanaspor galibiyeti sevinci - Karabükspor Haberleri

Zoran Barisic'in Karabükspor - Adanaspor maç sonu açıklamaları haberimizde.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 24. hafta mücadelesinde Adanaspor'u seyircisi karşısında 2-0 yenen Kardemir Karabükspor'da büyük sevinç hakim.
 

Zoran Barisic'in Karabükspor - Adanaspor maç sonu açıklamaları


Anadolu Ajansı'nın haberine göre maç sonu basın toplantısı düzenleyen Karabükspor'un teknik direktörü Zoran Barisic, düşme stresinin azalması nedeniyle mutlu olduğunu söyledi.

Barisic konuşmasında, "Adanaspor takımı savunmada çok iyi organize olan ve hızlı ataklarla tehlikeli pozisyonlar bulan bir takım. Buna iyi çalışmıştık. İki tane net pozisyonları vardı. O anlarda şans bizden yanaydı. Buradan 3 puanla ayrılıyoruz. Başkanımız, 6 Mart olan doğum gününde bizden 3 puan istemişti. Kendisine hediye verdiğimizi düşünüyoruz. Bunun için de çok mutluyuz." diye konuştu
 

Karabükspor küme düşecek mi?


Sözlerinin devamında, "Düşme hattından biraz da olsa uzaklaşmış durumdayız. Tabi bu bize ister istemez bir rahatlık getirecek. Çalışmalarımıza devam etmek zorundayız çünkü geliştirmemiz gereken çok şey var. Bugün maçta çok basit hatalar yaptık. Topu kaptıktan sonra basit pas yapmak yerine, hep final pasları atmaya çalıştık. Dolayısıyla önümüzde çok yol var, çok çalışmamız gerekiyor. Rehavete kapılmamız gerekiyor." ifadelerini kullandı.
 

Levent Şahin'in Karabükspor maç sonu açıklaması


Adanaspor Teknik Direktörü Levent Şahin ise, "Rakibimizden daha çok pozisyona girdiğimizi ve daha çok üretmeye çalıştığımızı düşünüyorum. Pozisyonları değerlendirebilseydik, oyunun akışı başka şekilde gelişirdi. Çember daraldı ve 10 maç kaldı. Ne olursa olsun biz şuan Süper Lig'in 18 takımından biriyiz. Ortada 30 puan var. Matematiksel olarak iddiamız bitmediği sürece biz karakter ve kişilik olarak pes etmeyeceğiz." yorumunda bulundu.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)