comScore

Adanaspor Adanaspor

Osman Özköylü futbolcularına çattı! "Memur zihniyetliler"

26 Ocak 2018, Cuma 17:35
Osman Özköylü futbolcularına çattı!

Adanaspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, Adanaspor'da memur zihniyetiyli futbolcular olduğunu söyledi.

FutbolArena - TFF 1. Lig takımlarından Adanaspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, Adanaspor'da memur zihniyetiyle forma giyen oyuncular bulunduğunu belirterek, "Futbolcularıma söyledim mutsuz gitmek isteyen oyuncu varsa başkanla konuşabilir" dedi.


Osman Özköylü'nün futbolcular hakkında memur zihniyetli açıklaması


Osman Özköylü antreman öncesinde yaptığı açıklamada, bu hafta karşılaşacakları Akın Çorap Giresunspor takımının kaliteli ve hedefleri olan bir takım olduğunu belirterek, "Süper Lig'e çıkmak için durmadan transfer yapıyor işin ucunu kaçırdılar. 2017-2018 sezonu şampiyon olmak adına milat olarak görüyorlar ve çok büyük destekleri de var. Ekonomik anlamda çok iyiler. Harcadıkları para, yaptıkları transferler hepsi bunun ispatı. Futbolcularında maçlarda aldıkları paralar çok afaki rakamlar. Adanaspor'da sonuçta böyle bir takıma karşı oynayacak. Bizlerde çok iyi bir takımız ve Giresunspor'u da yenecek kadar iyi bir ekibiz. Bizim takımımızdaki oyuncu grubununda buna inanması gerekiyor. Bazen bizim de oyuncu grubumuz buna inanmıyor ve kendilerinin farkında değiller. Oyuncu kalitesi olarak 3 tane takım söylersem 1 tanesi de Adanaspor'dur. Adanaspor'da memur zihniyetinde oyuncular var ve mücadele etmeyen sahada kavga etmeyen rakibe refakat eden oyuncu var. Bizlerde bunları değiştirmeye çalışıyoruz. Dediklerimi yapsınlar benim takımın ligdeki en iyi takımlarımdan bir tanesi olur" dedi.


Osman Özköylü Giresunspor maçı açıklamaları


Giresunspor maçında kazanmak için sahada olacaklarını ifade eden Özköylü, "Kazanmak içinde elimizden geleni yapacağız. Ben buna inanıyorum. Yeter ki oyuncularımda inansın ve istesinler. 9 puanlık fark olmasına rağmen Adanaspor ilk ikinin en büyük adayıdır. Geldiğim günden bugüne kadar söylüyorum. Takımımızın heyecanı eksik ve bu takımın coşkusu eksik rutine bağlamış belli bir oyuncu grubu var. Dün futbolcularıma söyledim. Mutlu olmayan gidip başkanla konuşup ben gitmek istiyorum diyebilir. Kulübün şartlarını yerine getirsin ve gitsin. Mutsuz oyuncuyla veya buradan keyif almayan oyuncuyla çalışmak istemiyorum” şeklinde konuştu. 

TFF 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine TFF 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.