comScore

Adanaspor Adanaspor

Eyüp Arın: "Adanaspor sevgisi kusursuz bir sevgidir"

17 Mayıs 2017, Çarşamba 12:47
Eyüp Arın:

Adanaspor teknik direktörü Eyüp Arın, haftasonu oynayacakları Kayserispor mücadelesi öncesinde açıklamada bulundu.

FutbolArena - Adanaspor teknik direktörü Eyüp Arın, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Kayserispor maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. 

''KEYİFLİ BİR MAÇ İZLETMEK İSTİYORUZ''
Eyüp Arın, "Oyuncularımın Trabzonspor karşısındaki performanslarının son 3 maça yansımasını bekliyorum. Kayserispor maçına bu doğrultuda hazırlanıyoruz. Kendi oyun anlayışımızdan taviz veremeden, oyunu çirkinleştirmeden izleyenlere keyifli bir maç izletmek istiyoruz" dedi.

''ADANASPOR SEVGİSİ KUSURSUZ BİR SEVGİDİR''

Şartlar ne olursa olsun Adanaspor için oynayacaklarını vurgulayan Arın, "Şimdi bir sınavdan geçiyoruz. Bu sınav için birlikteliğe ihtiyaç var. Çileyi de güzelliği de birlik olarak yaşayacağız. Hep birlikte fedakarlıklar yapacağız. Adanaspor'u daha anlamlı kılmak için her şeyi daha kolay kılacak yolları bir araya getirmek için camia olarak çaba sarf edeceğiz. Zor olanı yapmayacağız ve yaptırmayacağız. Adanaspor sevgisi kusursuz bir sevgidir. Bu slogan ile Adanaspor bizi mutsuz etse de bizim yapacağımız, onu sevmektir. Turuncu-beyaz formamız ve armamız bir başkadır. Bizim camia koşarken değil, düşerken yanımızda olanlarındır. Taraftarımıza tekrar sesleniyorum göstereceğimiz sabır ile en güzel günleri hep beraber göreceğimize inanıyorum" ifadelerini kullandı.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!