comScore

Adanaspor Adanaspor

Adanaspor'da Kemal Kılıç çıldırdı! Küfür eden taraftarlara cevap: "Kimisin lan siz?

29 Kasım 2017, Çarşamba 22:18
Adanaspor'da Kemal Kılıç çıldırdı! Küfür eden taraftarlara cevap:

Adanaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Bursaspor maçının ardından küfür eden taraftarlara basın toplantısında ateş püskürdü. 

FutbolArena - Adanaspor ile Bursaspor arasında oynanan Türkiye Kupası maçının ardından Adanaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç kendisine ve takıma küfür eden taraftarlara basın toplantısında çok sert tepki gösterdi. 
 

Adanaspor taraftarlarından Bursaspor maçında küfür


Adanaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Bursaspor ile oynanan Türkiye Kupası maçı sonrasında kendisine ve takıma küfür eden Adanaspor taraftarlarına sert çıktı, basın toplantısında ateş püskürdü. İşte o açıkamalar:

"BURSASPOR'U TEBRİK EDİYORUM"
Tebrik ediyorum Bursaspor'u. Bu kadar ahlaksızların önünde ancak bu kadar olur. Bu bilinçli planlı yani. Planlı bir şekilde hocasına şarapçı diyemez. Bana bakın ahlaksız herifler ben bırakın şarabı dini vecibelerini eksiksiz, neyse bunları konuşmayayım. Sen benim aileme çoluğuma çocuğuma bırak küfürleri hiçbir şey diyemezsin. Bu nasıl taraftarlık ya. Siz zaten taraftar falan değilsiniz. Küfür edenlere söylüyorum. Bu şerefsizler bana kim hakaretleri yapıyorsa siz şaşırdınız mı yoksa puandan falan durumunuza bakmıyor musunuz.”

"KİMSİNİZ LAN SİZ?"

“Kasıtlı yaptığınızı biliyorum. Başkan kabul ederse gideceğim. Bu ahlaksızların önünde durmama gerek yok. Kim üstüne ne alınıyorsa alınsın. Birinci maçına çıkarken hocana, oyuncuna küfürler falan. Adanaspor'un mağlubiyetine seviniyorsan niye geliyorsun maça. Bir de hakaretler. Bunlar kim acaba merak ediyorum. Siz mafya mısınız kimsiniz. Kimsiniz lan siz. Ayıp ya. Bu kadar zorluklara rağmen, sezon başı bu kadar sıkıntılara rağmen bunları ben söylemiyorum. Herkes Adanaspor'u biliyor.

"BIRAKIN DA MİLLET TOP OYNASIN"

Bu nasıl bir taraftarlık, nasıl bir terbiyesizlik. Böyle taraftarın önünde bu oyuncu topluluğunu alnından öpmek lazım. Top oynatmıyorlar. Adanaspor'a sevgileri yok. Bırakın da millet top oynasın. Bu kadar küfüre rağmen içeride bir tane maç kaybetmediniz aferin sporcular. Kimse ailesine küfür için burada durmaz. Bu işe insanlar canını verir. Biz koltuk meraklısı değiliz. Ben doğma büyüme Adanalıyım.”

"BENİM YEDİ GÖBEK SÜLALEM ADANASPORLU"

"Yüzümüze karşı küfür edecek delikanlı varsa eder, o mu ölür biz mi ölürüz belli olmaz. Benim yedi göbek sülalem Adanasporlu. Eniştelerim falan abim, kaptanlık, başkanlık, oyunculuk yapmışlar. Hocanı eleştireceksen adam gibi eleştirip gidersin. Küfürler nedir? Siz hiçbir şeyden anlamıyorsunuz. Bu kadar iyi yönetilen kulüpten ne istiyorsunuz. Bu küfür neymiş. Başkanın ne yaptığını merak ediyorsanız 10 senede 3 şampiyonluğu, 3 final oynamışlığı var. Bu insanları kim yönlendiriyor? Küfür edenlere söylüyorum; içinizde Adanaspor kırıntısı yok mu? Yazıklar olsun. Kimse ailesine küfür ettirmez. O işler o kadar kolay değil. Varsa öyle bir delikanlı yüzümüze karşı eder, o mu ölür biz mi ölürüz belli olmaz. Biz aile meseleleri için canımızı veririz. Terbiyesiz herifler. Bu Adanaspor yılın takımı. Ben böyle bir şey görmedim. Hainlik görmedim. 44 yıldır. Bu ne ya. 21 puanı var bu takımın. Senin 5 katını harcamış takımlar aynı puanda. Ahlaksız herifler

Son dakika Adanaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)