comScore

Adanaspor Adanaspor

Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'den küfür isyanı

13 Eylül 2016, Salı 17:40
Adanaspor Başkanı Bayram Akgül'den küfür isyanı

Süper Lig'e istediği başlangıcı yapamayan Adanaspor'da küfür tartışması yaşanıyor.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Adanaspor'un başkanı Bayram Akgül, kulübün internet sitesinden yöneticilerin taraftarlarla girdiği diyaloglara sert yanıt verdi.

Bayram Akgül, ilk maçta galibiyet göremeyen Adanaspor'da bir yöneticinin sosyal medyada taraftarlarla küfürlü tartışamasına tepki gösterdi. 
İŞTE O AÇIKLAMA

Akgül açıklamasında "Öncelikle her ne şart altında olursa olsun bir yöneticimizin bu şekilde bir taraftarımızla yazışmasını kesinle tasvip etmemekteyim. Münferit gerçekleşen bu olayın bazı kişiler tarafından büyük Adanaspor taraftarına yapılmış gibi gösterme çabalarını da birlik ve düzenimizi bozmaya yönelik çalışmalar olarak görmekteyim. Eğer ki büyük Adanaspor taraftarının münferit gerçekleşen bu olaydan dolayı en ufak bir kırgınlığı oluşmuşsa da küfre karşı tavrımızdan dolayı kendilerinden özür dileriz. Uzun yıllar sonra beraber ulaştığımız şampiyonluk neticesi yürüdüğümüz Süper Lig yolunda birlik ve beraberlik içerisinde yürümeye devam etmek en büyük arzumdur. Birlik ve beraberlik içerisinde Adanaspor taraftarının bayramını en içten dileklerimle tekrar kutlarım." ifadelerini kullandı.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.