comScore

Adana iftar saati kaçta? İftar saati Adana (Adana İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

16 Mayıs 2018, Çarşamba 14:26
Adana iftar saati kaçta? İftar saati Adana (Adana İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

Adana iftar saat kaçta kılınıyor? Ramazan ayında Adanalı vatandaşlar için iftar saatlerini yazıyoruz. Bugün iftar Bursa saati 2018 için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Adana iftar saati! Ramazan'da iftarını açacak  isteyen vatandaşlar için Bugün istar saatlerini açıklıyoruz. İftar saati Adana saati, istar saat kaçta Bursa? Adana istar saatleri gibi sorulara yanıt veriyoruz. Adana iftar saati 2018 aramalarının yanıtlarını haberimizde veriyoruz. 
 

Bugün Adana iftar saat kaçta? iftar Teravih kaçta? İftar saati (16 Mayıs 2018)


Bugün iftar Adana saati kaçta? Adana iftar saati vaktini öğrenmek isteyenler için saatleri sizlere hazırladık. İftar saati vakitleri Diyanet İşleri'nden yapıldı. Adana iftar vakti 2018 için aşağıdaki linkten Diyanet İşleri'nin iftar takvimi kısmından saatleri kontrol edebilirsiniz.


Oruç tutmanın faydaları nedir?


Oruç ahlakı güzelleştirir: çünkü bize daima Allah"ı hatırlatır ve sorumluluk duygusunu geliştirir. Oruç gözleri harama bakmaktan, dili yalan ve çirkin sözlerden, kulakları haram şeyleri dinlemekten, mideyi haram yemekten, elleri kötü iş yapmaktan, ayakları kötü yerlere götürmekten korur.


ADANA İFTAR SAATLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"