comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Yılmaz Vural sessizliğini bozdu! "Önce kutladılar, sonra kovdular"

09 Şubat 2019, Cumartesi 22:48
Yılmaz Vural sessizliğini bozdu!

Yılmaz Vural, Adana Demirspor yönetiminin sözleşmesini tek taraflı feshetmesinin ardından sessizliğini bozarak açıklama yaptı.

FutbolArena - Adana Demirspor'daki görevine son verilen teknik direktör Yılmaz Vural, yaşananlara sosyal medya hesabından isyan etti. Tecrübeli teknik adam Gazişehir Gaziantep maçından sonra başına gelenleri anlattı.
 

Yılmaz Vural'dan Adana Demirspor ve Murat Sancak sözleri


Instagram hesabından açıklama yayınlayan Yılmaz Vural, "Gazişehir maçından sonra, önce kutladılar sonra sözleşmemizi tek taraflı fesih edip görevimize son verdiler. Ben ve ekibim başkan ve yönetiminin verdiği nedenini bilmediğim bu süpriz karara saygı duyduk. Sevgili Murat Sancak'a ve yönetimine başarılar diliyorum. Adana Demirsporun büyük taraftarına, futbolcularına ve kulüp personeline veda edemediğim için üzgünüm. Hepinizi çok seviyorum." ifadelerini kullandı.

Yılmaz Vural'ın görevine son veren Adana Demirspor yönetimi, ardından teknik direktörlük koltuğuna Ümit Özat'ı getirdi.
 

Adana Demirspor'dan Yılmaz Vural açıklaması


"Çok değerli Adana Demirsporlular,
Spot Toto 1.Lig'in 20.haftasını geride bırakırken geldiğimiz noktada takımımızın ilk iki potasından uzaklaştığını ve yönetim kurulu olarak da gelinen noktada ümitlerin azaldığını görmüş bulunuyoruz.

Çok isterdik ki Türkiye'nin önemli isimlerinden Yılmaz Vural ile bu başarıya ulaşalım. Başarıya ulaşmak isterdik ama olmayınca olmuyor maalesef… Olmadığını tüm kamuoyu görmüş durumdadır.

Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu olarak Teknik Direktör Yılmaz Vural ile yollarımızı ayırmış bulunuyoruz.

Teknik Direktör Yılmaz Vural'a ve teknik ekibine verdiği emekler için teşekkür eder bundan sonraki teknik direktörlük hayatında başarılar dileriz.

Murat Sancak

Adana Demirspor Kulübü Başkanı"

Son dakika Adana Demirspor Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)