comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Tanju Çolak'tan sert yanıt: "Yılmaz Vural iki tokadı hak etti"

26 Mayıs 2019, Pazar 01:46
Tanju Çolak'tan sert yanıt:

Tanju Çolak'tan geçtiğimiz günlerde sosyal medyada düşen video hakında Yılmaz Vural'a çok sert yanıt geldi. Adana Demirspor eski sportif direktörü Tanju Çolak, Yılmaz Vural'ı mahkemeye vereceğini söyledi. 

FutbolArena - Adana Demirspor'un eski Sportif Direktörü Tanju Çolak'tan Yılmaz Vural'a çok sert yanıt geldi. Yılmaz Vural geçtiğimiz günlerde sosyal medyada düşen sinkaflı küfür videosunun ardından IHA'ya yaptığı açıklamada, "O sözler Tanju Çolak'a değil. Tanju Çolak ile dostuz" şeklinde konuşmasına rağmen Tanju Çolak'tan çok sert yanıt geldi. 

Tanju Çolak Youtube kanalında "Magazin Noteri" adlı programa telefonla bağlanarak Yılmaz Vural'ı mahkemeye vereceğini söyledi. İşte Tanju Çolak'ın sözleri:
"AVUKATIMA TALİMAT VERDİM"

Ben kendisiyle ilgili avukatıma talimat verdim. Suç duyusunda bulunacağım. Her türlü cezayı verdirmeyi planlıyorum. Sözlerini kendisine iade ediyorum. Yaptığı büyük terbiyesizliktir. Özür dilemiştir. Ben sevken özrünü kabul ediyorum ama dostluk yoktur, olamaz. Fazla da konuşturmayın beni. Canım zaten sıkkın. O hatasını da biliyor. Aradığım zaman titriyordu. Ben küfürün altında hiçbir zaman kalmadım, kalmayacağım da. "YILMAZ VURAL 2 TOKADI HAK ETMİŞTİR"

Bu görüntüler 4-5 ay önce çekilmiş bir video. Türkiye'de böyle kahpeler var. Böyle çirkin klavye delikanlıları var. Böyle bir adamın nasıl olduğu ortaya çıkıyor. Hem tazminat adavası açacağım, hem de suç duyurusunda bulunacağım. Yılmaz Vural'ı da gördüğüm yerde 2 tokadı hak etmiştir. Bakalım hukuk karşısında ne taklalar atacak."

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)