comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Samet Aybaba: "Belhanda ve Balotelli'den memnun değilim"

20 Ağustos 2021, Cuma 23:23
Samet Aybaba:

Adana Demirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Kayserispor maçının ardından takımın performansını eleştirdi. 

FutbolArena - Süper Lig 2. haftasında Kayserispor ile Adana Demirspor 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından Adana Demirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Adana Demirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Futbol koşarak oynanan bir oyun. Koşmazsanız, kimseyi yenemezsiniz. Bizim böyle oynamaya hakkımız yok." dedi. 
"BALOTELLI VE BELHANDA'NIN PERFORMANSLARINDAN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM"

Yayıncı kuruluş beIN Sports'a verdiği röportajda "Belhanda ve Balotelli'nin performanslarından ne kadar memnusunuz?' sorusuna yanıt veren Samet Aybaba, "Şu an hiç memnun değilim. Yine oturup, konuşacağız. Böyle olursa kadroda yapılanma gayet ciddi bir şekilde yapılır." dedi. 

"BÖYLE OYNAMAYA HAKKIMIZ YOK"

Geçen haftanın yüksek tempolu oyunu bize güven vermişti. Bu hafta tam tersi. Biz 2-3 tane isim oyuncu aldık. Herkes diyor ki, bu oyuncularla bu takım bu takımı yener. Bir sürü senaryolar. Futbol koşarak oynanır. Koşmazsanız kimseyi yenemezsiniz. Ayrıca takım oyunu. Kaliteli, şöhretli oyunu koşan takımda daha faydalı olur. Bizim ülkemizde böyle şeylere prim verilmez. Bir oyuncu bu ülkede koşmadan, pas atmadan da oynayabilir. Bu kadar ucuz olmamalı. İçeride de söyledim. Rakip takım şöyle düşünüyor. Kaliteli oyuncular aldılar, koşalım diyorlar. Bizim de aynı reaksiyonu vermemiz lazım. Ancak bizim böyle oynamaya hakkımız yok. İçeride de aynı şeyleri söyledim. Böyle oynarsak işimiz zor. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!