comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Nilay Ateşoğulları, Adana Demirspor'da adaylığını açıkladı (Nilay Ateşoğulları kimdir?)

06 Haziran 2018, Çarşamba 19:52
Nilay Ateşoğulları, Adana Demirspor'da adaylığını açıkladı (Nilay Ateşoğulları kimdir?)

Nilay Ateşoğulları sosyal medya hesabından Adana Demirspor Kulübü'nün ertelenen kongresinde başkan adayı olduğunu açıkladı.

FutbolArena - Adana Demirspor Kulübü başkan adayını arıyor. 8 Haziran'a ertelenen 2. kongreye 2 gün kala daha önce de adaylığını açıklayan ancak geri çekilen Nilay Ateşoğulları sosyal medya hesabından aday olduğunu açıkladı.

Nilay Ateşoğulları sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Adana Demirspor'un ertelenen kongresinde başkan adayı olacağını sert bir dille açıkladı. 
İŞTE O AÇIKLAMA

''Kimse kayyuma kalacak diye SAHTE KAHRAMANLIK YAPMASIN! Kaderimizi sizin milletvekili adayı olup meclis üyeliğine razı olan SİYASİ HESAPLARINIZA BIRAKMAYACAĞIM Siz Takımımızı Mersin'de Lig'den düşürürken adaydım Şimdi de ADAYIM MUHARREM GÜLERGİN RUHUNA HALK OLARAK SAHİP ÇIKACAĞIZ!''


Adana Demirspor Kulübü Başkan Adayı Nilay Ateşoğulları Kimdir? 

 

Adana Demirspor Kulübü yedek yönetim kurulunda yer alan Nilay Ateşoğulları, 2016 Paris Siyaset Akademisi Geleceğin Akdeniz Kadın Liderlerine seçilen Nilay Ateşoğulları, 2015 Tübitak Martek Yenilikçi Kadın Girişimcisi. Nilay Ateşoğlullar, 2017 ve 2018 yıllarında Adana Demirspor Başkanlığına aday olmuş ancak seçimlerde kaybetmişti.

Spor Toto 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Spor Toto 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"