comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Mustafa Uğur'dan itiraf: "Haketmedik"

16 Mart 2018, Cuma 21:15
Mustafa Uğur'dan itiraf:

Adana Demirspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur ve Ümraniyespor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Adana Demirspor - Ümraniyespor maçı sonrası konuştu.

FutbolArena - Adana Demirspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, Spor Toto 1. Lig'de Ümraniyespor maçı sonrasında "Haketmedik" derken, Bayram Bektaş, "İyi mücadele ettik" dedi.


Mustafa Uğur'un Ümraniyespor maçı açıklamaları


Mustafa Uğur “İçinde yaşadığımız ortamlardan dolayı oyuncularımızın verdiği mücadeleden dolayı kendilerini kutluyoruz, yapacağımız çok da bir şey yok” dedi. 

Ümraniyespor maçının ardından açıklamalarda bulunan Adana Demirspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, “Böyle bir skoru hiç beklemiyorduk. İçinde yaşadığımız ortamlardan dolayı oyuncularımızın verdiği mücadeleden dolayı kendilerini kutluyoruz, yapacağımız çok da bir şey yok. Bu müsabaka için puan alacak bir mücadele ve oyun ortaya koyduğumuzu düşünmüyorum. Bunu açık yüreklilikle söylüyorum, Ümraniyespor'u tebrik ediyorum. Bunun birçok nedeni olduğunu biliyorsunuz. Sonuçta bir puanı bile hak etmeye bir mücadele olduğunu düşünüyorum. Sonuçta kaybettik ama 6 müsabaka var. Umut ediyorum ki 6 müsabakada Adana Demirspor adına istenen puanları mutlaka alacağız. Maç içerisinde zorunluluktan oyuncu değiştirmek gerekti“ dedi. 
MAÇIN ÖZETİ VE GOLLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Bayram Bektaş'ın Adana Demirspor maçı açıklamaları


Ümraniyespor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, “İyi mücadele ettik, 6-7 hafta sonra belki ilk defa derli toplu oynayabildik” dedi. 

Adana Demirspor maçının ardından açıklamalarda bulunan Ümraniyespor Teknik Direktörü Bayram Bektaş, “Çok zor bir maç bekliyorduk. 3 puan almaktan başka çaremiz yoktu. Kendi hedefimiz doğrultusunda ilerlemek için kazanmak durumundaydık. Alttan gelen takımlarla puanımız neredeyse aynı olmuştu. Bugün yine geçmişten gelen sıkıntılarımızı yaşadık. İlk yarı oyuna ağırlığımızı koyduk ancak geçişlerden sonra sonuçlandırmada sıkıntı yaşadık. İkinci yarı golu attıktan sonra rakip biraz oyundan düştü. Ama biz orta sahadaki 3'lüyü iyi kullanıp prese karşı geçişleri iyi yaptık ve bir anda rakibin birinci bölgesine topu taşıyabildik. Ama maalesef yine sonuçlandıramadık. İyi mücadele ettik, 6-7 hafta sonra belki ilk defa derli toplu oynayabildik. Neticesinde oyunun tamamında üstün oynadığımız bir oyunu kazandık. Bunun için mutluyuz“ şeklinde konuştu.

Spor Toto 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Spor Toto 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.