comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Murat Sancak'tan sert sözler! 'Fetöcü hakemleri temizleyin!'

14 Şubat 2022, Pazartesi 22:54
Murat Sancak'tan sert sözler! 'Fetöcü hakemleri temizleyin!'

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Beşiktaş maçının ardından hakem Ali Şansalan'a çok sert tepki gösterdi ve gündem yaratan ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Süper Lig 25. haftasında Adana Demirspor ile Beşiktaş 1-1 berabere kaldı. 

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak maçın ardından çok sert açıklamalarda bulundu. 
Fetöcü hakemleri temizleyin. Bugün az daha katliam olacaktı. Bütün taraftarı tahrik etti. Futbolcuları sahada tehdit etti. Herhalde birinci maçın intikamını aldılar. Eyyamcı hakemlerle bu lig bitmez. Bunlar hep Fetöcülerin eseridir! Her kurumda Fetöcü varken hakemler içerisinde mi yok? İptal edilen golde Balotelli kalecinin önünü kesmiyor. Hakemler bu maça hazırlıklı gelmiş. Yeter! Yeter! Hakem futbolcuları saha içinde tehdit etti! Sayın Nihat Özdemir başkanım, lütfen Federasyondaki Fetöcüleri temizle! Bana ceza verebilirsiniz ama doğruları söylemekten kaçınmayacağım

"YAN HAKEM SARIŞIN TRABZONLU DİKKAT ETMEK LAZIM" (BEYAZ TV)

Özellikle yan hakem var. Sarışın Trabzonlu. Ona çok dikkat etmek lazım ve hangi maçları yönettiğine bakmak lazım. Birileri yukarıda destekliyor. TFF'nin benimle ilgili alacağı karara göre isim isim açıklayacağım. Biz bugün 10 gol atsak da hakem vermeyecektir. Böyle hakemleri Türk futbolundan temizlemek lazım. Federasyon şike ve iddia olaylarına da bakmak lazım." 

"HEPİNİZİ İFŞA EDERİM"

Buradan TFF'ye söylüyorum. Disiplin Kurulu'nu devreye sokup 421 gün ceza vermeye kalkmayın. Hepinizi ifşa ederim. Mübarek ağzımı açtırmayın. İçinizdeki Fetöcüleri temizleyin

"ŞENOL GÜNEŞ BEŞİKTAŞ'A HAYIRLI OLSUN"

"Beşiktaş'ın yeni sezonda teknik direktörü Şenol Güneş oldu. Kesin Beşiktaş'a gidiyor. Şenol hoca Beşiktaş'a hayırlı olsun. Kesin ve net."

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!