comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Murat Sancak: 'Taraftarın yerinde olsam Ali Koç'a sahip çıkardım'

19 Eylül 2022, Pazartesi 23:24
Murat Sancak: 'Taraftarın yerinde olsam Ali Koç'a sahip çıkardım'

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, kulübün Youtube kanalına konuştu. "Yabancı kuralı, Balotelli transferi, Emre Akbaba transferi ve birçok konuya değindi." 

FutbolArena - Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, kulübün Youtube kanalının konuğu oldu. 

"BALOTELLİ GİTMEK İSTİYORDU"
"Balotelli sezon biter bitmez gitmek istiyorum diyordu. Arada bir deliliği olur dedik. En son artık dönme dedim. Bizden çıkmasını istedim. Balotelli'nin hakkını yememek lazım. Çok şey kattı. Nankör olmamak lazım. Çok özel bir oyuncu. Çok da iyi faydalandık." 

"YABANCI KURALIYLA İLGİLİ"

Yabancı kuralından önce hakem sayısına da bakalım. Hakem sayısı takımların 1.5 katı olması lazım. Orada bir eksiğimiz var. Sakatlanma olayları var. Sakatlık olunca TFF, MHK zorlaşıyor. Yabancı kuralı konusunda verilecek karara saygım var. 

"EMRE AKBABA TRANSFERİNDE ÇOK PARA VERİLDİ DENİLDİ"

Emre Akbaba transferinde çok para verilirdi denildi. Emre Akbaba Galatasaray'da kalmış olsaydı 8 milyona oynamayacaktı. En az 20-25 milyon TL.  Galatasaray'a 500 bin euro bonservis verdik. %50'sine ortak olduk. Emre Akbaba'nın gelmesinin en büyük sebeplerinden biri eşi. Telefonda konuştum. İnşallah bize katkısı olur. Başarılı olacaktır diye düşünüyorum. 

"BAŞKANLARINIZA SAHİP ÇIKIN"

Fenerbahçelilerin yerinde olsam Ali Koç'a sahip çıkarım. Ali Koç iyi bir başkan. Evet bir süredir şampiyon olamıyorsun ama elbet olursun. İyi bir başkan. Geçen sene Göztepe maçından sonra da söyledim takımınıza sahip çıkın diye. Bütün kulüp taraftarlarına söylüyorum. Her zaman başkanınıza, yönetiminize sahip çıkın. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!