comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Murat Sancak kimdir, kaç yaşında? Murat Sancak nereli? Murat Sancak ne iş yapıyor?

31 Temmuz 2018, Salı 10:30
Murat Sancak kimdir, kaç yaşında? Murat Sancak nereli? Murat Sancak ne iş yapıyor?

Murat Sancak kimdir, kaç yaşında? Murat Sancak ne iş yapıypr? Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Anderson transferi sonrası gündeme gelirken taraftarlar Murat Sancak kim, Murat Sancak ne iş yapıyor, Murat Sancak nereli gibi merak ettikleri soruların yanıtlarını arıyor. Murat Sancak ile ilgili haberimizi hazırladık.

Murat Sancak kimdir, kaç yaşında? Murat Sancak ne iş yapıyor? Murat Sancak nereli? Murat Sancak aslen nereli şeklinde arama yaparak Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için Murat Sancak kim, Murat Sancak hangi işi yapıyor gibi soruları soruyor. Adana Demirspor'un transferleri sonrası Murat Sancak ismi gündeme gelirken, Murat Sancak hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. 


Murat Sancak kimdir, kaç yaşında? Murat Sancak nereli? Murat Sancak ne iş yapıyor?


Star Medya Grubu Başkanı olan Murat Sancak bunun yanı sıra VERA 360, MT Sağlık Ürünler, MT Bilgi Teknolojileri, MT Seystem, MT Servis, MT Gayrimenkul, MEDİ Salus, Metuas, Deus şirketlerinin de sahibi konumunda. Murat Sancak'ın adı kısa süre önce bir suikast girişimde de geçmişti ve Murat Sancak saldırıdan yara almadan kurtulmuştu. 

Murat Sancak, Siirt'in Çatılı Köyü'nde dünyaya gelmiştir ve aslen Siirtli'dir.
MURAT SANCAK TWITTER İÇİN TIKLA >>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"