comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Murat Sancak isyan etti! 'Bu lig belirlenmiş'

09 Ocak 2023, Pazartesi 19:36
Murat Sancak isyan etti! 'Bu lig belirlenmiş'

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Başakşehir maçının ardından hakem kararlarına isyan etti ve "Bu ligin şampiyonu, ikincisi, üçüncüsü ve hatta düşenler de belirlenmiş." dedi. 

FutbolArena - Süper Lig 18. haftasında Başakşehir ile Adana Demirspor maçının ardından saha içinde olaylar çıktı. İki kulübün başkanı Göksel Gümüşdağ ve Murat Sancak olayları yatıştırmak için sahaya geldi. 

Öte yandan maçın ardından Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak MHK'yı istifaya davet etti. 
Murat Sancak, "Önce Beşiktaş maçına gitmek lazım. Beşiktaş maçında bir önceki sene Adana'daki maçı katleden Ali Şansalan ve ekibi İstanbul'daki maça verildi. O maçta yaşananlara baktığımız zaman 3 penaltı, 1 kırmızı kart verilmedi. Arda Kardeşler bugün bu maçı katletti. 2-1'den sonra eyyamcılık yapsa dahi. İlk yarıda bizim penaltı pozisyonumuz var. Bizim başımıza bunların geleceğini biliyorduk. TFF'yi arayıp bu maçla ilgili endişelerimizi dile getirmiştik. Şampiyon belirlenmiş. Kimin ikinci, kimin üçüncü olacağı belirlenmiş. Hatta ligden düşecekler de. Transfer yapmaya gerek yok. Her adımda engellerle karşılaşıyoruz.

A Spor'a bağlanan Murat Sancak, "Bu lig dizayn ediliyor. Açık açık yapıyorlar. 4 büyük camia dışında kollanan takımlar da var. Başakşehir de bunlardan birisi." dedi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!