comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Mario Balotelli resmen Adana Demirspor'da! 3 yıllık sözleşme

07 Temmuz 2021, Çarşamba 17:44
Mario Balotelli resmen Adana Demirspor'da! 3 yıllık sözleşme

Adana Demirspor, İtalyan golcü Mario Balotelli'yi transfer ettiğini resmen açıkladı. Yıldız futbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

FutbolArena - Süper Lig'in yeni ekibi Adana Demirspor, Mario Balotelli bombasını resmen patlattı. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak sosyal medyadaki açıklamasında, "Çok değerli oyuncu Mario Balotelli ile 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Adana Demirspor ve ülkemize hayırlı olsun." dedi.

ADANA DEMİRSPOR'DAN BALOTELLİ  iÇİN 'İKİ DELİ' AÇIKLAMASI
"Tarih: 7 Temmuz 2021 Çarşamba... Bugün Adana Demirspor'umuzun tarihine adını altın harflerle yazdıracak bir transfer gerçekleşti. Dünya Yıldızı Mario Balotelli takımımızla 3 yıllık resmi sözleşmeyi imzaladı. Süper Mario gollerini artık mavi–lacivertli forma için atacak."

"BALOTELLI DELİYSE, BİZ DE DELİYİZ"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, A Spor'a yaptığı açıklamada "Balotelli'ye deli diyorlar. Adanalılar da deli. Biz de deliyiz. Deli deliyi görünce U dönüşü yapar. Merak etmeyin. Biz onu yönetiriz. Balotelli, Türkiye'de başarılı olup Dünya Kupası'na gitmek istiyor. Adana Demirspor ona katkı sağlayacak." ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"