comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Engin İpekoğlu'ndan playoff iddiası

04 Şubat 2018, Pazar 17:46
Engin İpekoğlu'ndan playoff iddiası

Adana Demirspor - Samsunspor maçı sonrası iki takımın teknik adamları açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, Adana Demirspor maçı sonrasında “Oyunun son bölümünde 3 puanın hak edenin Samsunspor olduğunu düşünüyorum” dedi.  Adana Demirspor Teknik Sorumlusu Kubilayhan Yücel ise, “Berabere kaldığımız için üzgünüz” dedi. 


Engin İpekoğlu, Adana Demirspor maçı açıklamaları


Adana Demirspor maçının ardından açıklamalarda Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu, “Adana Demirspor ile de aramızdaki puan farkını korumak adına da hayati önem taşıyan bir maçtı. En azından Adana Demirspor ile aramızdaki puan farkını korumuş olduk. Maçtan galip gelseydik farklı şeyler düşünmeye başlayacaktık, yani 25 puana ulaşacaktık. Play-Off'daki takımın puanı da 29 hedeflerimizi de bu doğrultuda revize edecektik. Özellikle oyunun son bölümünde 3 puanı hak edenin Samsunspor olduğunu düşünüyorum. Maç içinde girmiş olduğumuz birçok gol pozisyonu vardı, attığımız gol de bence net goldü. Bundan sonraki süreçte Adana Demirspor'a başarılar diliyorum. Hem Samsunspor hem de Adana Demirspor alt sıralardan uzaklaşır" ifadelerini kullandı.


Kahayan Yücel, Samsunspor maçı açıklamaları


Samsunspor maçının ardından açıklamalarda bulunan Adana Demirspor Teknik Sorumlusu Kubilayhan Yücel, “Takımımız adına kritik maçtı. Maça da gayet hırslı ve arzulu başladık. Takımımız da galibiyet için elinden yaptı. Attığımız gole kadar arzulu ve istekliydik. Gol attıktan sonra da geriye yaslandık ve Türk futbolunun klasik görüntüsü ortaya çıktı. Böyle olunca da beklemediğimiz gole neden oldu. Maçta 1-1 sona erdi. Berabere kaldığımız için üzgünüz” diye konuştu.

Spor Toto 1. Lig ile ilgili son dakika gelişmelerine Spor Toto 1. Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.