comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor'dan Sneijder için transfer açıklaması

11 Ocak 2019, Cuma 13:03
Adana Demirspor'dan Sneijder için transfer açıklaması

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Wesley Sneijder transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un Wesley Sneijder ile ilgilendiği iddia edilmişti. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Sneijder transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, Hollandalı futbolcu ile görüştüklerini ancak olumsuz sonuçlandığını belirtti. 
 

Adana Demirspor, Sneijder'i neden transfer edemedi?


Adana Demirspor kulübünün internet sitesinden Murat Sancak imzasıyla yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Transfer döneminde birçok isim gündemimizde olduğu gibi dünyaca ünlü yıldız futbolcu Wesley Sneijder'de bizim transfer gündemimizde yer alan futbolculardan birisiydi. Canlı konferans sistemi ile Wesley Sneijder ile olumlu görüşmeler gerçekleştirdik ve Sneijder'de Adana Demirspor formasını giymeye sıcak bakıyordu. Ancak; Katar Kulübü'nde sponsorluk sözleşmelerinden dolayı Sneijder'in kulübümüze transferi gerçekleşmedi.
Bazın yayın organlarında yer alan “Maliyeti yüzünden gerçekleşmedi” gibisinden gerekçelerden dolayı değil sponsorluk sözleşmesindeki maddelerden ötürü oyuncunun transferi olumlu sonuçlanmamıştır.

Transfer görüşmelerinden dolayı emeği geçen dostum Metin Korkmaz'a, değerli hocam Yılmaz Vural'a ve Türk futbolunun değerli ismi aynı zamanda Sneijder'in kulübünde teknik direktörlük görevinde bulunan Bülent Uygun'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Wesley Sneijder'a bundan sonraki futbol yaşantısında başarılar dilerim. Kim bilir bir gün başka baharda aramıza katılır… Sneijder'a görüşmelerimizdeki sıcak yaklaşımlarından dolayı teşekkürlerimi sunarken, karakterli ve onurlu bir kişiliği için de kendisine ayrıca teşekkür ederim.
Transfer döneminde görüşmelerimiz sürerken, Adana Demirspor'a yakışır bir 10 numara transferi gerçekleştireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın."

Son dakika Adana Demirspor Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!